روز مجلس
1389/05/26 17:43:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موحد:

یأس دشمنان بیرونی و اتحاد داخلی مهم‌ترین نتیجه وحدت بین قواست

**عضو کمیسیون اصل نود مجلس گفت: آثاری که با تحقق وحدت بین قوا به وجود خواهد آمد، یأس دشمنان بیرونی، انسجام کشورهای دوست در اقصی نقاط جهان و نهایتا اتحاد در داخل کشور خواهد بود.

حجت‌الاسلام سید محمد موحد نماینده بهبهان و عضو کمیسیون اصل نود مجلس در گفت‌وگو با فارس با اشاره به لزوم تحقق وحدت بین قوای سه‌گانه، اظهار داشت: امام راحل و مقام معظم رهبری مکررا بر تحقق وحدت به صورت کلی، وحدت کارگزاران نظام به طور خاص و وحدت قوا به طور ویژه‌ اشاره و تاکید داشته‌اند.

وی افزود: وحدت مسئله‌ای نیست که به صورت عادی بتوان از کنار آن عبور کرد؛ چرا که حقیقتا وحدت قوا ریشه و بنیان وحدت ملت ایران است و وحدت قوا می‌تواند در وحدت ملت و مجموعه نظام کارساز باشد.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس تصریح کرد: آثاری که با تحقق وحدت بین قوا به وجود خواهد آمد، یأس دشمنان بیرونی، انسجام کشورهای دوست در اقصی نقاط جهان و نهایتا ایجاد اتحاد در داخل کشور خواهد بود.

موحد با بیان اینکه هر کس که زمینه‌ وحدت را به گونه‌ای خدشه‌دار کند، مدیون خون شهدا است، افزود: در شرایط کنونی وحدت عمومی و وحدت قوا ضرورتی اجتناب‌ناپذیر برای کشور است و همه باید به این وحدت تن دهند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: کسانی که در وحدت خدشه ایجاد می‌کنند، در هر مسیری که باشند، باید طرد شوند؛ چرا که وضعیت کشور با توجه به اینکه دنیای کفر علیه ایران به تمام معنا بسیج شده‌، وضعیتی نیست که ما زمینه تحرک دشمنان را با ایجاد اختلاف فراهم کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet