خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/05/26 17:44:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جلالی:

تهدیدات آمریکایی‌ها بلوف سیاسی است

**عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ما بیشتر تهدیدات آمریکایی‌ها را بولف سیاسی می‌دانیم و در واقع این مسائل نوعی عملیات روانی علیه کشور است.

کاظم جلالی مخبر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به راه اندازی نیروگاه اتمی بوشهر و تهدیدات بیگانه در خصوص حمله به این نیروگاه در روز افتتاح آن اظهار داشت: هیچ کس نمی‌تواند به هیچ وجه به نیروگاه بوشهر حمله کند، چرا که حمله به نیروگاه خلاف پروتکل‌های بین‌المللی است.

وی افزود: کسی نمی‌تواند به نیروگاهی که در آن سوخت قرار داده می‌شود حمله کند و این مسئله به هیچ وجه قابلیت عملی شدن ندارد.

جلالی با بیان اینکه مقامات برخی از کشورها همواره بلوف می‌زنند ادامه داد: البته جمهوری اسلامی همواره در این خصوص دارای آمادگی کامل است و جواب دندان شکن به هر کسی که قصد تعرض به ایران را داشته باشد خواهد داد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس همچنین گفت: ما بیشتر تهدیدات آمریکایی‌ها را بلوف سیاسی می‌دانیم و در واقع این مسائل نوعی عملیات روانی علیه کشور است.

وی در خصوص اقدامات کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خصوص تهدیدات آمریکا و دیگر بیگانگان نسبت به کشور گفت: اعضای کمیسیون همواره در حال رایزنی‌ هستند و مسئولین را به کمیسیون دعوت می‌کنند و مرتب در حال گفت‌وگو و پیگیری مسائل هستیم.

جلالی با بیان اینکه حمله به نیروگاه بوشهر به هیچ وجه عملیاتی نمی‌شود افزود: هر کسی که بخواهد کوچکترین تعرض به هر قسمتی از خاک ایران داشته باشد با جواب محکم و دندان شکنانه ما مواجه خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet