حلول ماه ربیع الاول
1389/05/26 17:47:00
سرویس سیاسی

رئیس پارلمان کویت حمله نظامی به ایران را غیرممکن و دور از ذهن خواهند

** به دنبال جنگ روانی آمریکا و اسرائیل مبنی بر حمله نظامی به ایران، رئیس پارلمان کویت هرگونه حمله نظامی به ایران را غیرعملی و دور از ذهن دانست.

به گزارش خانه ملت به نقل از روزنامه السیاسه چاپ کویت، "جاسم خرافی" رئیس پارلمان کویت هرگونه حمله نظامی به ایران را غیرعملی دانست و اعلام کرد، عوارض این حمله خطرناکتر از هدف مورد نظر کشورهای مطرح کننده آن است.

بر اساس این گزارش، خرافی اظهار داشت: در صورت حمله به ایران، آمریکا بداند که نه تنها به ایران بلکه به کشورهای منطقه نیز حمله کرده است و همه را از این اقدام خود متضرر خواهد کرد و به هدف خود نیز نخواهد رسید.

وی در مورد نگرانی خود از این حمله نظامی گفت: من خود شخصا نگران نیستم زیرا هرگونه حمله نظامی به ایران را دور از ذهن می دانم.

خرافی همچنین از رسانه های ایران و کویت خواست تا برای مقابله با ایجاد هرگونه تشویش که روابط  دو کشور و اذهان عمومی را تحت تاثیر قرار دهد، تلاش کنند.

وی همچنین احتمال خرید موشک از آمریکا را تنها برای پیشگیری از حوادث احتمالی اعلام کرد و گفت: امیدواریم هیچ وقت به این موشک ها نیازی پیدا نکنیم.

رسانه های آمریکایی و صهیونیستی در پی سیاست تهدید و تحت فشار قرار دان ایران، اخباری غیر واقعی در مورد حمله نظامی به ایران منتشر کردند. این درحالی است که مقامات ایرانی این خبرپراکنی ها را در راستای جنگ روانی می دانند.

 مدتی پیش آمریکا آمادگی خود را برای فروش 209 موشک "باتریوت" به ارزش 900 میلیون دلار به کویت اعلام کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet