خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1389/05/26 18:00:00
سرویس کمیسیون ها
موسوی به خانه ملت خبر داد

تصمیم گیری در باره طرح نظارت مجلس در روز یکشنبه

**دبیر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: در جلسه امروز هیئت رئیسه کمیسیون، طرح نظارت مجلس بر نمایندگان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و این موضوع روز یکشنبه در جلسه عمومی کمیسیون مطرح خواهد شد.

"سید فاضل موسوی" نماینده خدابنده در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه امروز کمسیون اصل 90 مجلس گفت: در این جلسه ادامه مباحث پیرامون طرح نظارت مجلس بر نمایندگان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تقریبا این طرح نهایی شد.

وی افزود: قرار شد تا در جلسه روز یکشنبه آینده کمیسیون طرح مذکور در جلسه عمومی کمیسیون مطرح و سپس در خصوص آن تصمیم گیری شود.

دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: کمیته پنج نفره کمیسیون نیز همزمان در حال بررسی این طرح است که نظرات خود را به هیئت رئیسه کمیسیون ارائه و این نظرات در جلسه امروز کمیسیون بررسی شد.

 طرح نظارت مجلس بر نمایندگان با امضای 55 نماینده اواخر خرداد تقدیم هیات رئیسه مجلس شد که در دستور کار مجلس قرار گرفت. اما برای بررسی بیشتر از دستور کار خارج و جهت رسیدگی به کمیسیون اصل نود مجلس ارجاع شد.

کمیسیون مذکور نیز برای رسیدگی به این طرح کمیته پنج نفره ای متشکل از ادیانی،حسین فدایی، علیرضا زاکانی نمایندگان تهران، حسن کامران نماینده اصفهان، سیدفاضل موسوی نماینده خدابنده تشکیل داد.

این کمیته تا کنون جلساتی برگزار و چهارچوب ها و اصول کاری طرح مذکور را مشخص کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet