هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
تامینی‌لیچائی:

گزارش وزیر بهداشت از روند اجرای بودجه راضی‌کننده بود

سرویس کمیسیون ها
**سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان با اشاره به جلسه امروز کمیسیون متبوعش گفت: گزارش وزیر بهداشت و درمان در خصوص روند اجرای قانون بودجه 89 قابل قبول بود، بررسی واگذاری تعرفه‌ها نیز به جلسات آینده موکول شد.
سه‌شنبه 26 مرداد 1389 ساعت 18:45

"حسن تامینی‌لیچائی" در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: روند اجرای بودجه سال 1389 در حوزه سلامت و گزارش ارائه شده از سوی خانم دستجردی وزیر بهداشت و درمان، درباره تخصیص‌ها و هزینه‌ها راضی کننده بود.

وی افزود: 40 درصد از بودجه به بخش جاری و 60 درصد به بخش عمرانی اختصاص داده شده که درحد قابل قبولی بود؛ اما به تعهداتی که ما در خصوص بحث پزشکان متخصص، اعتبارات دخانیات، موضوع بیمه‌ها و خدمات درمانی برآورد کرده بودیم و باید از سوی وزرات بهداشت پرداخت می‌شد، عمل نشده بود.

تامینی‌لیچائی همچنین از حضور وزیر اقتصاد و دارائی در جلسه امروز کمیسیون خبر داد و گفت: در خصوص پرداخت بودجه بیمه‌ها که نگرانی‌های زیادی را نیز به وجود آورده است، آقای حسینی وزیر اقتصاد و دارائی تعهد کردند که اگر وزارت بهداشت و درمان و کمیسیون در این رابطه به مشکلی برخورند با ارسال نامه‌ای به وزارت اقتصاد، در حل مشکل به وجود آمده کمک خواهند کرد.

وی یادآور شد: بررسی بحت واگذاری تعرفه بخش خصوصی به دولتی و تجمیع بیمه‌ها به جلسات آینده کمیسیون موکول شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000