هدر موبایل
1389/05/27 10:17:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در آستانه هفته دولت، تاکید کردند:

اجرای پروژه سهام عدالت گام بلند دولت در تحقق عدالت اجتماعی است

**نمایندگان مجلس شورای اسلامی در آستانه هفته دولت با اشاره به گام های شجاعانه دولت در پیشبرد اهداف سیاسی و اقتصادی جمهوری اسلامی اظهارداشتند: اجرای قانون هدفمندکردن یارانه ها و اعطای سهام عدالت به اقشار محروم گام شجاعانه دولت در پیشبرد اهداف اقتصادی نظام جمهوری اسلامی بوده و همچنین راه اندازی نیروگاه اتمی بوشهر نیز نتیجه اجرای استراتژی استقامت از جانب دولت عدالت محور تلقی می شود.

اجرای قانون هدفمندکردن یارانه ها اقدام شجاعانه دولت در جراحی اقتصاد ایران است

در همین ارتباط،رئیس کمیسیون ویژه طرح تحول اقتصادی در مجلس شورای اسلامی گفت:هدفمندکردن یارانه ها،اقدام شجاعانه دولت در جراحی اقتصاد ایران است که از اوایل مهرماه اجرایی خوهد شد.

"غلامرضا مصباحی مقدم" نماینده تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به حرکت عاقلانه و کارشناسی دولت در بررسی مراحل اجرایی قانون هدفمندکردن یارانه ها تصریح کرد:پس از تصویب قانون هدفمندکردن یارانه ها دولت تا امروز به بررسی راهکارهای اجرایی این قانون پرداخته است که این امر نشان دهنده فعالیت کارشناسی و عاقلانه دولت توام با صبر برای اجرای دقیق و صحیح این قانون است.

عضو کمیسیون اقتصاد مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت اجرای قانون هدفمندکردن یارانه ها در شش ماه دوم سال 89 اظهارداشت:بخش خصوصی منتظر رصد پیامدهای اجرای قانون هدفمندکردن یارانه ها بر اقتصاد ایران است لذا از اجرای پروژه های های بلند مدت خودداری می کند.

وی تاکید کرد:با توجه به تمهیداتی که دولت برای کنترل بازار هم زمان با اجرای قانون هدفمندکردن یارانه ها اندیشیده است بخش خصوصی نیز می تواند با آرامش کامل به فعالیت های اقتصادی خود ادامه دهد.

وی با اشاره به اینکه تاخیر در اجرای قانون هدفمندکردن یارانه ها،رکود اقتصادی را در بخش خصوصی رقم می زند اظهارداشت:دولت با اجرای قانون هدفمندکردن یارانه ها در شش ماه دوم سال 89 پویایی اقتصادی را به جامعه هدیه می کند.

وی با اشاره به تعطیلی کمیسیون ویژه افزود:فعالیت کمیسیون تلفیق جهت بررسی لایحه برنامه پنجم توسعه و حضور اعضای کمیسیون ویژه در تلفیق موجبات تعطیلی این کمیسیون را فراهم کرده اما با پایان کار کمیسیون تلفیق، جلسات بررسی و نظارت کمیسیون ویژه آغاز خواهد شد.

 

برنامه ریزی دور سوم سفرهای استانی با رویکرد فرهنگی نمایانگر نگاه متفاوت دولت عدالت محور به مسائل جامعه است

در ادامه مخبر کمیسیون فرهنگی گفت:برنامه ریزی دور سوم سفرهای استانی با رویکرد فرهنگی نمایانگر نگاه متفاوت دولت عدالت محور به مقوله فرهنگ و مکمل پروژه های فرهنگ ساز دولت است.

"ستار هدایت خواه" نماینده دنا و بویر احمد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان افزود:دولت بودجه 89 را با اولویت افزایش بودجه بخش فرهنگ تصویب کرد تا گامی اساسی برای مدیریت جوانان در این بخش برداشته شود.

وی تصریح کرد:دولت در دور سوم سفرهای استانی با افزایش بودجه بخش فرهنگ درصدد ارتقا شاخص های فرهنگی استان ها است.

وی با اشاره به توجه ویژه دولت عدالت محور به ارتقا سطح فرهنگ جامعه اظهارداشت:دولت نهم و دهم با ترویج فرهنگ انقلاب و مهدویت توانست آرای قاطع ملت ایران را به خود اختصاص دهد.

 

اجرای پروژه سهام عدالت گام بلند دولت در تحقق عدالت اجتماعی است

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:اختصاص سهام عدالت به اقشار کم درآمد و محروم گام بلند و شجاعانه دولت در راستای خصوصی سازی و تحقق عدالت اجتماعی است.

"احمد ناطق نوری" نماینده نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان افزود:هدفمندکردن یارانه ها با شیب ملایم و سالم سازی اقتصادی از اقدامات شجاعانه دولت نهم و دهم در اصلاح نظام اقتصادی کشور است.

وی تصریح کرد:مبارزه با مفاسد اقتصادی و برخورد قاطع با مفسدان سیاسی و اقتصادی از گام های مهم دولت در سالم سازی فضای تجارت و اقتصاد جامعه است.

 

راه اندازی نیروگاه بوشهر پیروزی استراتژی استقامت دولت نهم و دهم است

همچنین سخنگوی کمیسیون امنیت ملی نیز در ادامه، گفت:راه اندازی نیروگاه بوشهر نمایانگر پیروزی دولت نهم و دهم و ملت ایران در اتخاذ استراتژی استقامت برای دست یابی به تکنولوژی صلح آمیز هسته ای و تاسیس نیروگاه اتمی بوشهر است.

"کاظم جلالی" نماینده شاهرود در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان افزود: جمهوری اسلامی با اتخاذ سیاست گام به گام توانست پیروزی بزرگ را برای خود در عرصه بین الملل رقم بزند.

وی تاکید کرد:ملت ایران با پیگیری پروژه استقامت و پافشاری بر حقوق اساسی خود سوخت مورد نیاز نیروگاه بوشهر را نیز تولید خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet