آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
انتقاد الهیان از قلب نام طرح فراکسیون بانوان در رسانه ها

فراکسیون بانوان طرح امنیت زنان را ارائه داده است نه مقابله با خشونت علیه زنان

سرویس فرهنگی
**عضو فراکسیون بانوان با انتقاد از قلب نام طرح این فراکسیون در برخی رسانه ها با عنوان «طرح مقابله با خشونت علیه زنان» گفت: نام این طرح، طرح امنیت زنان است نه مقابله با خشونت علیه زنان و لازم است برای جلوگیری از سو برداشت های رسانه های بیگانه، رسانه های داخلی در ذکر عنوان این طرح دقت به خرج دهند.
چهارشنبه 27 مرداد 1389 ساعت 11:30

"زهره الهیان"، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلام در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: به لحاظ آموزه های دینی، اعتقاد داریم که اسلام کرامت ویژه ای برای زنان قائل است و نگاه اسلام بسیار مترقی تر و متعالی تر از نگاهی است که در سایر دیدگاه های جهان به خصوص در کشورهای غربی بر زن وجود دارد.

وی ادامه داد: بر این اساس وظیفه داریم این نگاه مترقی اسلام را نسبت به شان زن، کرامت زن، جایگاه زن و امنیت اجتماعی زن تببین کنیم، برای این تبیین لازم است هم در فرهنگ سازی تلاش کنیم و هم در زمینه قانونی الزاماتی را مطرح کنیم.

الهیان گفت: این طرح هم اکنون در حد طرح مطالعاتی در مرکز پژوهش های مجلس سیر تحقیقاتی اش را می گذراند و پیگیر هستیم تا هر چه سریعتر به نتیجه برسد. پس از طی شدن مراحل مطالعاتی، طرح به صورت پیشنهاد قانونی به امضای نمایندگان می رسد و سپس در کمیسیون های تخصصی به بررسی گذاشته می شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000