حلول ماه ربیع الاول
1389/05/27 11:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جلالیان:

رعایت اخلاق سیاسی از سوی سیاسیون، نقدها رامنصفانه می‌کند

**یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس مهم‌ترین دستاورد رعایت تقوای سیاسی از سوی سیاسیون و مسوولان کشور را ایجاد اتحاد و انسجام در کشور عنوان کرد.

"عسگر جلالیان"، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا، با اعتقاد به این که به هر میزان که تبعیت از رهبر معظم انقلاب در حرکت سیاسیون و نخبگان سیاسی بیشتر دیده شود، اخلاقی سیاسی نیز بیشتر مراعات خواهد شد، ادامه داد: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای رعایت تقوای سیاسی، اتحاد و انسجام ملی است.

وی با بیان این‌که اتحاد ملی هم‌چنین باعث تقویت روحیه‌ی مضاعف کار و تلاش در جامعه می‌شود، افزود: خروجی این مهم عمران و آبادانی در کشور است.

جلالیان ادامه داد: درصورتی که تقوا و اخلاق سیاسی در جامعه از سوی سیاسیون رعایت شود، نقدها منصفانه و نه مغرضانه خواهد بود و همه‌ی ما در چارچوب یک اخلاق حرفه‌یی و منصفانه سیاسی می‌توانیم به درستی حرکت کنیم.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد که با در نظر داشتن تقوای سیاسی، هدف از نقدها، تخریب و تضعیف نخواهد بود و با اتحاد و انسجام جامعه می‌تواند حرکت کند.

وی رعایت تقوای سیاسی و به عبارتی اخلاق حرفه‌ای را از ضروریات فضای امروز جامعه دانست و گفت: بدون رعایت تقوای سیاسی و ملاحظات ارزشی در حوزه‌ی سیاسی نمی‌توان کاری انجام داد که به حال مردم مفید فایده باشد.

نماینده دیر و کنگان در مجلس رعایت تقوا از سوی سیاسیون را در درجه اول برای خودشان و پس از آن برای مردم موثر دانست و گفت: اگر در فضای سیاسی کشور اخلاق سیاسی رعایت شود، قطعا اخلاق کاری هم رعایت خواهد شد و اگر قرار باشد که در این راستا حرکت شود سرلوحه رعایت این اخلاق و تقوا باید تبعیت از فرمایشات و ایده‌های مقام معظم رهبری یعنی بروز ولایت پذیری در جامعه باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet