هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جلالیان:

رعایت اخلاق سیاسی از سوی سیاسیون، نقدها رامنصفانه می‌کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
**یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس مهم‌ترین دستاورد رعایت تقوای سیاسی از سوی سیاسیون و مسوولان کشور را ایجاد اتحاد و انسجام در کشور عنوان کرد.
چهارشنبه 27 مرداد 1389 ساعت 11:30

"عسگر جلالیان"، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا، با اعتقاد به این که به هر میزان که تبعیت از رهبر معظم انقلاب در حرکت سیاسیون و نخبگان سیاسی بیشتر دیده شود، اخلاقی سیاسی نیز بیشتر مراعات خواهد شد، ادامه داد: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای رعایت تقوای سیاسی، اتحاد و انسجام ملی است.

وی با بیان این‌که اتحاد ملی هم‌چنین باعث تقویت روحیه‌ی مضاعف کار و تلاش در جامعه می‌شود، افزود: خروجی این مهم عمران و آبادانی در کشور است.

جلالیان ادامه داد: درصورتی که تقوا و اخلاق سیاسی در جامعه از سوی سیاسیون رعایت شود، نقدها منصفانه و نه مغرضانه خواهد بود و همه‌ی ما در چارچوب یک اخلاق حرفه‌یی و منصفانه سیاسی می‌توانیم به درستی حرکت کنیم.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد که با در نظر داشتن تقوای سیاسی، هدف از نقدها، تخریب و تضعیف نخواهد بود و با اتحاد و انسجام جامعه می‌تواند حرکت کند.

وی رعایت تقوای سیاسی و به عبارتی اخلاق حرفه‌ای را از ضروریات فضای امروز جامعه دانست و گفت: بدون رعایت تقوای سیاسی و ملاحظات ارزشی در حوزه‌ی سیاسی نمی‌توان کاری انجام داد که به حال مردم مفید فایده باشد.

نماینده دیر و کنگان در مجلس رعایت تقوا از سوی سیاسیون را در درجه اول برای خودشان و پس از آن برای مردم موثر دانست و گفت: اگر در فضای سیاسی کشور اخلاق سیاسی رعایت شود، قطعا اخلاق کاری هم رعایت خواهد شد و اگر قرار باشد که در این راستا حرکت شود سرلوحه رعایت این اخلاق و تقوا باید تبعیت از فرمایشات و ایده‌های مقام معظم رهبری یعنی بروز ولایت پذیری در جامعه باشد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000