عید قربان
1389/05/27 12:23:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جهانگیرزاده:

با افتتاح نیروگاه بوشهر، غنی‌سازی را بیشتر از گذشته ادامه می‌دهیم

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: با افتتاح نیروگاه اتمی بوشهر، غنی‌سازی را بیش از گذشته ادامه خواهیم داد.

"جواد جهانگیرزاده" در گفت‌وگو با ایرنا، در خصوص اظهارات سخنگوی کاخ سفید مبنی بر اینکه با افتتاح نیروگاه بوشهر دیگر نیازی به غنی‌سازی اورانیوم نیست، گفت: کاخ سفید مرجع صدور کار کارشناسی نیست و هیچ‌یک از پروتکل‌های بین‌المللی اجازه چنین گستاخی و دخالت برخی از کشورها در امور کشورهای دیگر را نمی‌دهد.

وی تاکید کرد ما خودمان نیازهای کشور را بهتر می‌شناسیم و بهتر می‌توانیم در این خصوص تصمیم بگیریم و نیازی به تصمیم‌گیری‌های دیگر کشورها نداریم.

جهانگیرزاده با تاکید بر اینکه با افتتاح نیروگاه بوشهر، ایران غنی‌سازی اورانیوم را ادامه می‌دهد، گفت: در این زمینه پایداری دولت و ملت ستودنی است و مطمئنا با موفقیت گردنه‌ها را پشت‌سر خواهیم گذاشت.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی افزود: در طول این سال‌ها بسیاری از کشورها تلاش کردند افتتاح نیروگاه بوشهر را به تاخیر بیاندازند و این نشان‌دهنده فشار بین‌الملل و رفتارهای نادرست علیه یک ملت است و نشان می‌دهد که در دنیا روابط سالمی نیست و برخی از کشورها می‌خواهند با زور حرف خود را پیش ببرند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet