هدر اصلی
1389/05/27 12:59:00
سرویس صحن
لاریجانی: تذکر وارد است

تذکر نماینده دشتستان به عدم مشارکت برخی نمایندگان در رای‌گیری‌ها

**نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامیاز عدم مشارکت کلیه نمایندگان در رای‌گیری‌های مجلس انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "ایوب پاپری مقدم" در جلسه علنی روز چهارشنبه 27 مرداد ماه در تذکری آئین نامه ای با انتقاد از عدم مشارکت نمایندگان در رای گیری اظهار داشت: در اعلام نظر برای طرح لایحه حفاظت از دریاها و رودخانه های قابل کشتیرانی در مقابل آلودگی به مواد نفتی، 127 نفر اعلام نظر کردند، برخی از نمایندگان به هر دلیلی از رای دادن امتناع می کنند.

وی افزود: عملا قانونی وضع شده که 161 نفر از نمایندگان به هر دلیلی در این قانون دخالت نداشتند این دوستان فکر نمی کنند برای یک مجلس 287 نفری این گونه رفتارهای محل اشکال باشد که بیش از نصف از تعداد نمایندگان در رای گیری شرکت نکنند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی با بیان این که ریاست مجلس باید با این گونه رفتارها برخورد جدی کنند، خاطرنشان ساخت: من از ریاست مجلس می خواهم تذکر جدی به این افراد بدهند خصوصا امروز که هجمه های زیادی علیه مجلس صورت می گیرد تعطیلات مجلس و صندلی خالی نمایندگان در رسانه ها مورد سوال قرار می گیرد.

"علی لاریجانی" رئیس مجلس شورای اسلامی با وارد دانستن این تذکر گفت: این تذکر کاملا به جاست و من هم چندین بار از نمایندگان خواسته ام که در رای گیری ها مشارکت داشته باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet