هدر موبایل
1389/05/27 12:44:00
سرویس صحن
بزرگواری از مدیرعامل باشگاه استیل آذین خواستار شد

علی کریمی پس از عذرخواهی به تیم مورد نظرش بازگردد

**"علی محمد بزرگواری" از مدیر عامل باشگاه استیل آذین خواست تا پس از اینکه "علی کریمی" از خطای خود اظهار پشیمانی کرد، او را مورد رافت اسلامی قرار دهد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی در تذکری آیین نامه ای درخصوص روزه خواری برخی از فوتبالیست ها با بیان اینکه امر به معروف و دعوت به خیر امری همگانی است گفت: انقلاب اسلامی، انقلاب ارزش هاست و جا دارد از مدیران ارزشی و پایبند به مسائل شرعی که قاطعانه با مسائل ضدارزشی و منکرات در محیط کار خود برخورد می کنند تقدیر و تشکر به عمل آید.

وی افزود: کمال تشکر را از سردار آجرلو داریم که با حرمت شکنان ماه مبارک رمضان برخورد قاطعانه داشته اند.

بزرگواری با بیان اینکه روزه خواران یکی دو نفر نبوده اند گفت: این روزها خیلی ها که مجتهد و متخصص نیستند در مسایل اسلامی اظهارنظرهای بی ربط می کنند.

وی در ادامه گفت: در عین حال با توجه به رافت اسلامی از سردار آجرلو درخواست می کنیم تا از این فوتبالیست حرفه ای کشورمان پس از اعلام پشیمانی، از خطای او گذشت نمایند تا به تیم مورد علاقه اش بازگردد.

بزرگواری در تذکری دیگر مطابق با ماده 102 آئین نامه گفت: طرح خدمات جامعه ایثارگران در هاله ای از ابهام مانده است.

وی ادامه داد: طرح قبلی 24 ماه است در شورای مصلحت و طرح جدید هم قریب یک سال است در کمیسیون مانده است و جناب آقای کوهکن یک ماه قبل طی مصاحبه ای در خانه ملت گفتند که این طرح به زودی مطرح خواهد شد و در چندین مورد هم نمایندگان تذکر داده اند ولی تاکنون این طرح وارد دستور نشده است و با توجه به اینکه دوره مجلس هشتم در حال اتمام است لازم است که به این طرح توجه ویژه ای شود.

"سیدشهاب الدین صدر" که ریاست ساعات پایانی جلسه علنی امروز را برعهده داشت، در پاسخ دوم تذکر بزرگواری درخصوص طرح خدمات جامعه ایثارگران گفت: کمیسیون اعلام کرده جمع بندی های نهای در این مورد در حال انجام است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet