ایام محرم 1398
1389/05/27 13:04:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسوولان اجرایی

**"سیدجاسم ساعدی" عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز چهارشنبه ۲۷ مرداد ماه تذکرات کتبی نمایندگان به مسوولان اجرایی کشور را کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، تذکرات قرائت شده به این شرح است:

- تذکرات مرعشی نماینده رودبار به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص  تسریع در پوشش مخابراتی روستاهای دیورش و هرکیان از بخش مرکزی شهرستان رودبار؛ به وزیر نفت در خصوص  ضرورت تعویض نوع لوله گاز و ارتقاء کیفیت آن در شهرستان رودبار و به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص  تسریع در شبانه‌روزی نمودن درمانگاه جیرنده مرکز بخش عمارلو.

- تذکر مرادنیا نماینده بیجار به وزیر نیرو در خصوص  تسریع در تامین آب آشامیدنی شهر حسن آباد یاسوکنت.

- تذکر دهقانی نماینده ایرانشهر به وزیر راه و ترابری در خصوص  جلوگیری از لغو پروازهای هواپیمایی ماهان در مسیر تهران - ایرانشهر و ایرانشهر - تهران.

- تذکر عثمانی نماینده بوکان به وزیر بازرگانی در خصوص  تسریع در ساخت سیلوی 70 هزار تنی بوکان و به وزیر نیرو در خصوص  اجرای مناقصه بدنه سد سیمینه بوکان.

- تذکر قاضی‌پور نماینده ارومیه به وزیر نفت در خصوص  رفع کمبود کپسول گاز بوتان در شهرستان ارومیه.

- تذکر هاشمیان نماینده رفسنجان به وزیر بازرگانی در خصوص  لزوم توجه زیرمجموعه وزارت بازرگانی و مجمع امور صنفی صنوف تولیدی به آرای صادره و ابلاغیه‌های وزیر بازرگانی.

- تذکر نقوی حسینی نماینده ورامین به وزیر نیرو در خصوص  تسریع در تکمیل تصفیه‌خانه فاضلاب جنوب تهران و افتتاح فازهای سه و چهار جهت تامین آب کشاورزی.

- تذکرات حاجی‌اصغری نماینده میانه به وزیر صنایع و معادن در خصوص  تسریع در پاسخگویی به مکاتبات در خصوص کارخانه فولاد آذربایجان شهرستان میانه و به وزیر راه و ترابری در خصوص  تسریع در بهسازی و خروجی سرچم از آزادراه زنجان - تبریز به طرف میانه.

- تذکر قادری نماینده شیراز به وزیر آموزش و پرورش در خصوص  تسریع در حل مشکل استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی بر اساس مصوبه مجلس.

- تذکر محمودزاده نماینده مهاباد به وزیر نیرو در خصوص  پیگیری تامین آب شرب اهالی منطقه خوش‌طبع و باغ شایگان مهاباد.

- تذکر اکبرنژاد نماینده تبریز به رییس‌جمهور در خصوص  صدور دستور ساماندهی به وضعیت خرید گندم از کشاورزان توسط وزارت جهاد کشاورزی.

- تذکر موسوی نماینده رامهرمز و رامشیر به وزیر نیرو در خصوص  رفع مشکل آب شرب شهرستان رامشیر و تعدادی از روستاهای حومه غربی شهرستان رامهرمز.

- تذکر سازدار نماینده مرند و جلفا به وزیر راه و ترابری در خصوص  تسریع در بهره‌برداری از جاده بین سه راه خوی - جلفا و همچنین شروع و تسریع در عملیات اجرایی بزرگراه مرند - جلفا.

- تذکر ذاکر نماینده ارومیه به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص  لزوم ارائه خدمات مناسب زائران و عمره‌گذاران آذربایجان غربی در کشور عربستان.

- تذکر سنایی نماینده نهاوند به وزیر آموزش و پرورش حل مشکل استخدامی معلمان شرکت‌کننده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش.

- تذکرات یوسف‌نژاد نماینده ساری به وزیر کشور در خصوص  بررسی دلایل برگشت اعتبار تخصیصی به شهرداری‌های استان مازندران و به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص  تسریع در نصب تجهیزات لازم برای پوشش شبکه تلفن همراه در روستاهای شهرستان ساری.

- تذکر قنبری نماینده ایلام به وزیر نیرو در خصوص  توجه جدی به تامین آب روستاهای منطقه کارزان در شهرستان شیروان و چرداول.

- تذکرات موسوی نماینده خدابنده به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص  اجرای تعهدات وزارتخانه متبوع در خصوص شهرستان خدابنده و به وزیر راه و ترابری در خصوص  تسریع در اجرای مصوبات قانونی در مورد شهرستان خدابنده.

- تذکر اعزازی نماینده بناب به وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در خصوص  ضرورت حل مشکل دفع فاضلاب پادگان امام رضا (ع) شهرستان مراغه که باعث آلودگی این منطقه شده است.

- تذکر نصیری قیداری نماینده زنجان و طارم به وزیر بازرگانی در خصوص  ضرورت صدور آرد به جای گندم با توجه به ایجاد زمینه اشتغال در کشور.

- تذکر بنایی نماینده قم به رییس‌جمهور در خصوص  دستور پیگیری علت عدم ارتقاء منطقه ویژه سلفچگان به منطقه آزاد تجاری با توجه به داشتن شاخص‌های ارتقاء و خدمات زیربنایی.

- تذکر جدگال نماینده چابهار به وزیر کشور در خصوص  لزوم پیگیری جدی مشکل آلوده شدن چاه آب شرب روستای کریم آباد قصرقند نیک‌شهر.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet