هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده بهار و کبودرآهنگ تاکید کرد:

ضرورت برخورد جدی با دلالان خرید محصولات کشاورزی

سرویس صحن
**نماینده بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم برخورد جدی با دلالان و واسطه های خرید محصولات کشاورزی، خواستار برخورد جدی با این افراد شد.
چهارشنبه 27 مرداد 1389 ساعت 13:10

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در جلسه علنی روز چهارشنبه 27 مرداد ماه "عیسی جعفری" در تذکری آیین نامه اظهار داشت: امسال بحث خرید گندم با مشکل جدی مواجه شده به نحوی که دلالان و واسطه گندمی که باید کشاورز 335 تومان به دولت می داد با 240 تومان از کشاورزان گرفتند و همین گندم ها را مجددا به دولت دادند.

وی افزود: این مساله در جلسه هیات دولت که در استان همدان تشکیل شده بود، مطرح شد و شخصا رئیس جمهور دستور دادند که با متخلفین، دلالان و واسطه ها برخورد شود.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با بیان اینکه تاکنون برخورد جدی با این افراد سودجو صورت نگرفته است، خاطرنشان ساخت: انصاف نیست که زحمت 9 ماهه کشاورز را دلال و واسطه ظرف یک ساعت از او بگیرد.

جعفری در ادامه تذکر خود گفت: با گذشت 5 ماه از سال تاکنون متاسفانه به این قانون عمل نشده است و به هر روستایی که مراجعه می کنیم سوال جوانان از ما این است که چرا نسبت به اختصاص اعتبار ورزشی به روستاییان بی توجهی می شود و چرا قانونی که مجلس مصوب کرده عمل نمی شود.

وی افزود: متاسفانه در استان همدان عمده اعتبارات صرف یک تیم می شود و بقیه شهرستان ها و جوانان از این اعتبار بهره ای نمی برند.

جعفری از هیات رئیسه مجلس خواست نسبت به خرید گندم از کشاورزان و تخصیص اعتبارات ورزشی را از دستگاههای مربوطه پاسخ بخواهد.

"سیدشهاب الدین صدر" نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه علنی را بر عهده داشت وزارت جهادکشاورزی و سازمان تربیت بدنی خواست پیگیر تذکرات مطرح شده باشند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000