هدر موبایل
1389/05/27 14:26:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
خباز:

تهدیدات دشمن مانند خوابی است که هرگز تعبیر نخواهد شد

**عضو فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی با اشاره به تهدیدات مکرر دشمن گفت: باید آمادگی خود را همواره حفظ کنیم ولی در کل باید گفت که تهدیدات دشمن مانند خوابی است که هرگز تعبیر نخواهد شد.

محمد رضا خباز عضو فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به راه اندازی نیروگاه اتمی بوشهر و تهدیدات دشمن در خصوص حمله به این نیروگاه اظهار داشت: حرکت اخیری که اتفاق افتاد یک نوع پیروزی و موفقیت برای جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: در حال حاضر که استکبار جهانی فضای بدی را با تصویب قطعنامه و ایجاد تحریم علیه کشور ایجاد کرده است راه اندازی این نیروگاه در واقع یکی از پیروزی‌های مهم کشور محسوب می‌شود، در این راستا باید گفت که خداوند هم کمک زیادی به کشور ما کرده است.

خباز با اشاره به ارسال سوخت توسط روس‌ها به ایران ادامه داد: البته امیدوارم این مسئله تحقق پیدا کند چرا که نمی‌توان به حرف روس‌ها اعتماد کرد ولی آرزوی ما این است که این مسئله تحقق پیدا کند و روس‌ها وسط کار ریسمان را از زیر نکشند.

نماینده اصلاح طلب مردم کاشمر خاطرنشان کرد: آنچه که مسلم است این است که راه اندازی نیروگاه بوشهر یک موفقیت برای کشور محسوب می‌شود چرا که بیگانگان قصد داشتند ما را تحریم کنند و ما توانستیم که در این شرایط سخت نیروگاه خود راه اندازی کنیم.

وی با اشاره به تهدید بیگانگان در خصوص حمله به نیروگاه بوشهر تاکید کرد: به نظر بنده این سخنان حرف‌های واهی است چرا که بیگانگان می‌دانند ایران در طول 8 سال دفاع مقدس نشان داد که با دست خالی در مقابل استکبار ایستاده است.

خباز افزود: در جنگ عراق با ایران، آمریکا حضور داشت و اسرائیل هم به آنها کمک می‌کرد و تمام اروپایی‌‌ها هم پشت این جنگ بودند ولی در آن زمان ما حتی قدرت ایجاد یک گلوله کلاشینکف را هم نداشتیم، ولی باز هم مقابل دشمن ایستادیم و با موفقیت و سربلندی توانستیم کشور را از خطرات حفظ کنیم.

این نماینده مجلس گفت: در حال حاضر ما موشک 2 هزار کیلومتری داریم بنابراین باید گفت که تهدیدات دشمن در واقع حرکت‌های نخ نمایی است که دشمن سعی دارد با استفاده از آنها در کشور رعب و وحشت ایجاد کند.

خباز تاکید کرد: البته باید ما هم آمادگی داشته باشیم و آمادگی خود را همواره حفظ کنیم ولی در کل باید گفت که تهدیدات دشمن از آن خواب‌های است که هرگز تعبیر نخواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet