هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نایب رییس مجلس در دیدار با نماینده صلیب سرخ جهانی:

سلاح هسته‌ای صلح وامنیت جامعه انسانی راتهدیدمی‌کند

سرویس بین الملل
**نایب رییس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جمهوری اسلامی معتقد است سلاح هسته‌ای سلامت، صلح و امنیت جامعه انسانی را تهدید می‌کند.
چهارشنبه 27 مرداد 1389 ساعت 14:13

به گزارش خانه ملت، "آندریاس ویگر" سرپرست هیات اعزامی صلیب سرخ جهانی به تهران پیش از ظهر روز چهارشنبه 27 مرداد ماه با "سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد" نایب رییس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی در این دیدار با قدردانی از اقدامات صلیب سرخ جهانی در دوران جنگ تحمیلی برای کمک به اسرای ایرانی، نسبت به تقویت و گسترش فعالیت‌های این سازمان ابراز امیدواری کرد.

ابوترابی‌فرد در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر جایگاه و اهمیت انسان در آموزه‌های دین مبین اسلام، گفت: بر اساس آموزه‌های دین اسلام، انسان از اهمیت و جایگاه بالایی در نظام هستی برخوردار است که می‌بایست از تمام امکانات و ظرفیت‌های موجود برای تکامل انسان و ایجاد گسترش صلح و دوستی، تحکیم روابط انسان‌ها با یکدیگر و خداوند بهره برد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر این‌که فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای ایران در چارچوب مقررات و قواعد بین‌المللی و تحت نظارت آژانس بین‌المللی هسته‌ای است، گفت: جمهوری اسلامی ایران داشتن سلاح هسته‌ای را حرام می‌داند و معتقد است سلاح هسته‌ای سلامت، صلح و امنیت جامعه انسانی را تهدید می‌کند.

در ادامه این دیدار، هیات صلیب سرخ جهانی گزارشی از روند فعالیت‌ها و اقدامات صلیب سرخ جهانی در عرصه‌های مختلف ارائه کرد.

این هیات همچنین پیرامون فعالیت‌های این نهاد در دوران جنگ تحمیلی و آزادی اسرای ایرانی نکاتی را بیان داشت.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000