هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کرمی راد مطرح کرد

توصیه لاریجانی و حداد عادل به استیضاح کنندگان وزیر جهاد کشاورزی

سرویس سیاسی
**طراح اصلی استیضاح وزیر جهادکشاورزی گفت: "علی لاریجانی" و "غلامعلی حداد عادل" به طراحان استیضاح "صادق خلیلیان" توصیه کردند تا نشست مشترکی با وزیر برگزار کنند.
چهارشنبه 27 مرداد 1389 ساعت 13:50

"محمد کرمی راد" نماینده کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان این که استیضاح صادق خلیلیان وزیر جهادوکشاورزی توسط دو نماینده خانم هم امضا شده است گفت: در حال حاضر امضاها برای این استیضاح به 30 نماینده رسیده است و همه نمایندگان سوگند یاد کردند که استیضاح انجام شود و امضا خود را پس نگیرند.

وی افزود: در همین راستا علی لاریجانی رئیس مجلس و غلامعلی حداد عادل رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با طراحان استیضاح صحبت کرده و از آنان تقاضا داشتند تا جلسه ای را با وزیر گذاشته و حرفها قبل از استیضاح در این جلسه مطرح شود.

این طراح استیضاح خلیلیان گفت: از آنجا که ما به آقای لاریجانی و حدادعادل اعتماد داریم قبول کردیم که این جلسه برگزار شود که به همین دلیل ساعت 14 امروز نشستی میان طراحان استیضاح، اعضای هیات ریسه و وزیر جهاد کشاورزی برگزار می شود و سیدمحمدحسن ابوترابی فرد نایب رئیس اول مجلس نیز در این نشست حضور خواهد داشت.

کرمی راد گفت: تصور ما این است که سخنان و مستندات طراحان استیضاح کمک خواهد کرد که استیضاح با قوت انجام شود و در واقع نتیجه به نفع طراحان استیضاح به پایان می پذیرد.

وی گفت: به احتمال زیاد استیضاح در جلسه روز یکشنبه هفته آینده اعلام وصول خواهد شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000