خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/05/27 13:50:00
سرویس سیاسی
کرمی راد مطرح کرد

توصیه لاریجانی و حداد عادل به استیضاح کنندگان وزیر جهاد کشاورزی

**طراح اصلی استیضاح وزیر جهادکشاورزی گفت: "علی لاریجانی" و "غلامعلی حداد عادل" به طراحان استیضاح "صادق خلیلیان" توصیه کردند تا نشست مشترکی با وزیر برگزار کنند.

"محمد کرمی راد" نماینده کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان این که استیضاح صادق خلیلیان وزیر جهادوکشاورزی توسط دو نماینده خانم هم امضا شده است گفت: در حال حاضر امضاها برای این استیضاح به 30 نماینده رسیده است و همه نمایندگان سوگند یاد کردند که استیضاح انجام شود و امضا خود را پس نگیرند.

وی افزود: در همین راستا علی لاریجانی رئیس مجلس و غلامعلی حداد عادل رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با طراحان استیضاح صحبت کرده و از آنان تقاضا داشتند تا جلسه ای را با وزیر گذاشته و حرفها قبل از استیضاح در این جلسه مطرح شود.

این طراح استیضاح خلیلیان گفت: از آنجا که ما به آقای لاریجانی و حدادعادل اعتماد داریم قبول کردیم که این جلسه برگزار شود که به همین دلیل ساعت 14 امروز نشستی میان طراحان استیضاح، اعضای هیات ریسه و وزیر جهاد کشاورزی برگزار می شود و سیدمحمدحسن ابوترابی فرد نایب رئیس اول مجلس نیز در این نشست حضور خواهد داشت.

کرمی راد گفت: تصور ما این است که سخنان و مستندات طراحان استیضاح کمک خواهد کرد که استیضاح با قوت انجام شود و در واقع نتیجه به نفع طراحان استیضاح به پایان می پذیرد.

وی گفت: به احتمال زیاد استیضاح در جلسه روز یکشنبه هفته آینده اعلام وصول خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet