روز مجلس
1389/05/27 16:35:00
سرویس سیاسی
کرمی‌راد در گفت‌وگو با خانه ملت تشریح کرد:

جلسه 2 ساعته طراحان استیضاح با وزیر کشاورزی

**طراح اصلی استیضاح وزیر جهادکشاورزی گفت: جلسه طراحان استیضاح صادق خلیلیان وزیر کشاورزی با این وزیر ۲ ساعت(از ساعت ۱۴ تا ۱۶) به طول انجامید و قرار شد تا روز دوشنبه جلسه مشترک دیگری برگزار شود.

"محمد کرمی راد" نماینده کرمانشاه در مجلس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان این که بنا به توصیه"علی لاریجانی" و "غلامعلی حداد عادل" به طراحان استیضاح "صادق خلیلیان" بعدازظهر امروز نشست مشترکی با وزیر برگزار شد، گفت: استیضاح کنندگان برخی از محورهای استیضاح را مطرح کردند و از آنجا که بعدازظهر امروز نمایندگان به دیدار مقام معظم رهبری می روند و پاسخ وزیر به موارد باعث طولانی شدن جلسه می شد، قرار شد تا وزیر در روز دوشنبه در جلسه حضور یابد و به موارد استیضاح پاسخ دهد.

وی با بیان اینکه در این جلسه حدود 15 نماینده امضا کننده استیضاح و سیدمحمدحسن ابوترابی فرد نایب رئیس اول مجلس و برخی از اعضای هیئت رئیسه مجلس حضورداشتند، گفت: ما در روز دوشنبه پاسخ وزیر را خواهیم شنید و بعد در خصوص استیضاح تصمیم می گیریم.

این استیضاح از دوم خرداد در مجلس مطرح است که 30 محور دارد.

در حال حاضر امضاها برای این استیضاح به 30 نماینده رسیده است و همه نمایندگان سوگند یاد کردند که استیضاح انجام شود و امضا خود را پس نگیرند

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet