هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با پیگیری‌های نماینده شوشتر و گتوند صورت گرفت:

ارتقای سه روستا از توابع شهرستان‌های شوشتر و گتوند به شهر

سرویس اقتصادی
**با پیگیری‌های مستمر نماینده شوشتر و گتوند از طریق وزارت کشور و همچنین استانداری خوزستان، روستای سماله واقع در بخش عقیلی گتوند، روستای جنت مکان واقع در بخش مرکزی گتوند و روستای گوریه واقع در بخش شعیبیه شوشتر به شهر ارتقا پیدا کردند.
چهارشنبه 27 مرداد 1389 ساعت 17:20

"سید محمد سادات ابراهیمی" نماینده مردم شوشتر و گتوند در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ارتقای سه روستا از توابع شهرستانهای شوشتر و گتوند به شهر، گفت: با توجه به اینکه ارتقای روستاها به شهر موجبات افزایش اعتبارات عمرانی و تقویت سایر حوزه‌ها می‌شود، این ارتقا می تواند باعث دلگرم شدن روستائیان به ماندن در روستا ‌شود.

ابراهیمی با بیان اینکه یکی از دلایل اصلی مهاجرت روستاییان به شهرها و حاشیه نشین شدن آن‌ها در شهرهای بزرگ به خاطر کمبود امکانات در روستاهاست، گفت: تبدیل شدن روستاها به شهر خودبخود باعث ایجاد یک سری مشاغل جدید می‌شود و به مرور زمان موجب بالا رفتن سطح امکانات رفاهی می‌شود و اینها می‌تواند مانع خوبی بر سر راه مهاجرت روستائیان به شهر باشد.

نماینده مردم شوشتر با بیان این مطلب که همه باید در راستای کمک به روستاها همکاری کنند، گفت: امیدواریم در آینده نزدیک با همکاری وزارت کشور و استانداری در این شهرهای تازه تاسیس، شهرداری و سایر نهادهای دولتی لازم راه اندازی شود تا موجب رونق بیشتر زندگی مردم شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000