ایام محرم 1398
1389/05/27 17:36:00
سرویس سیاسی
ذاکر به خانه ملت خبر داد

نشست نمایندگان آذربایجان غربی با مسئولان وزارت مسکن

**نماینده ارومیه در مجلس از نشست مشترک نمایندگان آذربایجان غربی با مسئولین وزارت مسکن و شهر سازی خبر داد و گفت: در این نشست مشکلات ۲۵۰ هزار نفر که خارج از محدوده شهر زندگی می کنند، بررسی خواهد شد.

"سید سلمان ذاکر" نماینده ارومیه در مجلس در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به سکونت های خارج از محدوده شهر ارومیه، گفت: حدود 250 هزار نفر در خارج از محدوده شهر ارومیه قرار گرفتند که این افراد از امکانات رفاهی، تفریحی و خدمات عمومی محروم هستند که برای حل مشکلات در همین راستا جلساتی با مسئولین امر برگزار شد.

وی افزود: وزیر مسکن و شهر سازی به "قراوی" معاون شهرسازی و "محفوظی" معاون پارلمانی خود دستور داده تا بازدیدی از منطقه و مراکز سکونت های خارج از محدوده داشته باشند و گزارشهایی جهت حل مشکل تهیه کنند. همچنین در نشستی با نمایندگان استان راهکارهای لازم حل معضلات ارائه شود.

نماینده ارومیه در مجلس گفت: مردم ارومیه مشکل خود را حل کردند اما این مسئولین هستند که خارج از محدوده هستند و برای مردم مشکل ایجاد می کنند.

روز یکشنبه همین هفته نمایندگان استان آذربایجان غربی جلسه ای با وزیر کشور داشته و این مشکل را بررسی کردند که وزیر کشور تاکید کرد با کمک استاندار و نمایندگان استان این مشکل را حل شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet