عید سعید فطر
1389/05/27 17:55:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ملک‌محمدی:

حمله به ایران نابودی صهیونیستها را در پی خواهد داشت

**نماینده مردم دامغان تأکید کرد: حمله به ایران و یا مراکز هسته‌ای کشور مساوی با محو و نابودی رژیم اسرائیل است و در صورتی که به ایران حمله کند تل‌آویو را همچون جهنمی سوزان خواهیم کرد.

حجت الاسلام حسن ملک‌محمدی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به راه‌اندازی نیروگاه اتمی بوشهر و تهدید دشمن در خصوص حمله به این نیروگاه اظهار داشت: تهدیدات دشمن تازگی ندارد و از اول انقلاب همیشه آمریکا و اسرائیل عزت و آزادی و استقلال و حقوق انسانی و اسلامی مسلمانان را مورد تهدید قرار می‌دادند.

وی افزود: اگر دشمن قدرت انجام هر گونه عملیاتی را داشت قطعا تاکنون آن را عملی می‌کرد و چنانچه شاهدیم در عراق و افغانستان و لبنان و فلسطین و غزه شب و روز مردم بی‌گناه توسط دشمنان مورد حمله قرار می‌گیرند.

ملک‌محمدی ادامه داد: دشمن در خصوص ایران به دلیل قدرت بازدارنده و آمادگی دفاعی همه جانبه و همچنین وحدت بسیار بالا بین اقشار و آحاد امت حول محور ولایت و به دلیل وجود رهبر حکیم، بصیر و شجاع و باتقوا و فداکار که مانند خورشیدی می‌درخشد قدرت و جرأت تجاوز به ایران را نخواهد داشت.

نماینده مردم دامغان تأکید کرد: چنانچه دشمن بر اساس خوی درندگی که دارد و از روی حماقت و جهالت و خباثت و پستی که در وجودش است به خاک ایران و یا مراکز هسته‌ای نیروگاه اتمی بوشهر حمله کند قطعا با شدیدترین جواب روبه‌رو خواهد شد و از هر گونه اقدام علیه ایران پشیمانی برای دشمن را به همراه خواهد داشت.

وی در پایان تأکید کرد: حمله به ایران و یا مراکز هسته‌ای کشور مساوی با محو و نابودی رژیم اسرائیل است و در صورتی که به ایران حمله کند تل‌آویو را همچون جهنمی سوزان خواهیم کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet