هدر موبایل
1389/05/27 19:24:00
سرویس سیاسی
نژادفلاح:

آمریکا هیچ وقت با مردم ایران صادق نیست

**عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی، تصمیم گیرنده نهایی درباره مسائلی همچون مذاکره با آمریکا را مقام معظم رهبری دانست و اعلام کرد: هیچ وقت آمریکایی‌ها با مردم ایران صادق نبوده‌اند.

"محمد حسین نژاد فلاح" نماینده ساوجبلاغ،طالقان و نظرآباد در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به سالروز کوتای 28 مرداد سال 1332 که آمریکایی ها در انجام آن نقش داشتند، گفت:تاریخ ایران و به ویژه دوران 30 ساله انقلاب نشان دهنده این موضوع است که هیچ وقت آمریکایی ها با مردم ایران رفتار صادقانه ای نداشته اند.

وی با اعلام اینکه رفتار مقامات کاخ سفید با ایران در طول تاریخ همواره رفتار دوگانه و فریبکارانه بوده است، تصریح کرد: الان هم نوع ارتباطات و رفتار آمریکایی ها فرایبکارنه بوده و به نوعی فرار به جلوست تا ذهن ها را به سمت مسئله هسته ای ایران معطوف کنند.

نژادفلاح به درخواست مذاکره مقامات کاخ سفید با جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: آمریکایی ها در واقع با مطرح کردن موضوع مذاکره با تهران می خواهند در عرصه بین المللی بگویند ما به دنبال تعامل با ایران هستیم و این ایران است که مایل به مذاکره نیست.

نماینده ساوجبلاغ با اظهار اینکه آمریکا با این روش به دنبال نوعی فریب افکار عمومی به ویژه در عرصه‌های بین‌المللی است،تصریح کرد: البته در راس حکومت ما ولایت فقیه عادل، آگاه و هوشیار قرار داردکه همیشه زیرکانه با تمام شناختی که از مسایل کلی داشته،خوب توانسته کشتی انقلاب را به ساحل نجات هدایت کند.

وی با اعلام اینکه الحمدالله امروز تمام مسئولان نظام یکدل، مرید و  ارادتمند مقام معظم رهبری بوده و علاقمند هستند که منویات ایشان اجرا شود،خاطرنشان ساخت: به نظر می رسد که آمریکایی‌ها مثل گذشته در ارتباط با ایران اشتباه می کنند، چرا که مردم و مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران هم به ترفندهای تبلیغاتی آنها آگاه هستند.

عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس با اشاره به بحث هایی که درباره مذاکره با آمریکا مطرح می شود،تصریح کرد: با توجه به اینکه نظام ما یک نظام ولایی است ما نباید یک قدم جلوتر از رهبری و یا یک گام عقب‌تر از ایشان حرکت کنیم و در این مورد نیز تصمیم گیرنده نهایی رهبری است و افراد علاقمند هم باید تبعیت و ولایتمداری شان را در چنین عرصه هایی نشان دهند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet