خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/05/28 08:12:00
سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس:

بخش ریلی سهم مناسبی در بودجه سال جاری دارد

**نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی گفت: فرض ما براین است که بخش ریلی در بودجه به بهترین شکل ممکن تخصیص پیدا کرده است.

"محمد مهدی مفتح" نماینده رزن درمجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص دلیل کندی توسعه خطوط ریلی در کشور به دلیل عدم تخصیص بودجه کافی گفت: آن مقدار که در حد مقدورات است در بودجه تخصیص داده می شود.

وی در ادامه تاکید کرد:بودجه در حقیقت امکانات را به بهترین نحوه ممکن تخصیص می دهد و این مسئله به این معنا نیست که تمام کسانی که نیاز به بودجه دارند در حد نیازشان بودجه بگیرند.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:اگر در مورد هر مسئله ای در کشور بخواهیم با این دیدگاه بودجه ای نگاه کنیم دیگر بودجه بندی سالانه مفهوم نمی یابد چون نیازها بیشتر از آن است که ما می خواهیم.

وی در ادامه گفت: بودجه بندی به مناسب ترین شکل ممکن منابع را تخصیص می دهد تا با توجه به آنچه در بودجه دیده شده منابع کشور به پروژه ها اختصاص یابد.

مفتح با تاکید بر این که  تا آنجایی که در بودجه امکان پذیر بوده برای پروژه های ریلی کشور تخصیص داده شده است گفت:به شکلی که در حال حاضر بودجه به پروژه های ریلی کشور اختصاص داده می شود این پروژه ها در سالهای بعد تکمیل خواهد شد.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این که این مقدار برای یک سال قادر است حد اقل ها را پوشش دهد گفت:با همان منطقی که در بودجه ریزی مشخص شده و با تخصیص بهینه و مناسب می توان به پیشرفت پروژه ها امیدوار بود.

وی در خصوص این که آیا شما نحوه تخصیص اعتبار و بودجه به صنعت ریلی کشور را مناسب تشخیص می دهید گفت: با امکانات و داشته ها و  همینطوربا توجه به درآمدها ،نیازها و مصارف زیادی که داریم فرضمان بر این است که این بخش در بودجه به بهترین شکل ممکن تخصیص پیدا کرده است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet