هدر موبایل
1389/05/28 08:50:00
سرویس سیاسی
یوناتن بت کلیا خبر داد:

جامعه آشوری نسبت به اظهارات کشیش افراطی بیانیه می‌دهد

**نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس با محکوم کردن اظهارات یک کشیش افراطی مسیحی که از همه آمریکایی‌ها خواست تا در سالگرد حملات ۱۱ سپتامبر نسخه‌هایی از قرآن را آتش بزنند، گفت: جامعه آشوری ایران با صدور یک بیانیه مواضع خود را در این زمینه اعلام خواهد کرد.

یوناتن بت کلیا نماینده نماینده مسیحیان آشوری کلدانی در مجلس در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به اظهارات تیری جونز کشیش افراطی مسیحی که چندی پیش اعلام کرد اسلام و مسلمانان مسئول حوادث 11 سپتامبر بوده و همه آمریکایی‌ها باید در سالگرد این حملات در مقابل کلیسای فلوریدا قرآن را آتش بزنند، گفت: اگر این فرد یک کشیش است چطور خواستار آتش زدن کتابی است که 71 بار اسم حضرت مریم و حضرت مسیح در آن آمده است؟

وی افزود: این اقدامات در راستای اختلاف افکنی بین مسلمانان و مسیحیان بوده و در واقع نوعی نژاد پرستی است.

نماینده مسیحیان آشوری کلدانی در مجلس خطاب به این کشیش آمریکایی گفت: در ایران 25 هزار آشوری وجود دارند که در مجلس شورای اسلامی یک نماینده دارند اما در آمریکا که پنج میلیون مسلمان وجود دارد، در مجلس این کشور هیچ نماینده ای ندارند.

بت کلیا گفت: بزودی مسیحیان آشوری و کلدانی ایران با صدور یک بیانیه مواضع خود را نسبت  به اظهارات این کشیش افراطی مشخص می کنند.

وی افزود: هیچ انسانی در دنیا وجود ندارد که به خدا توهین کند و اگر کسی منکر خدا شود دیگر انسان نیست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet