ایام محرم 1398
1389/05/28 10:08:00
سرویس فرهنگی
مویدحسینی صدر:

مجلس اصلاح بیمه بیکاری کارگران را پیگیری می کند

**نماینده خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی لزوم اصلاح قانون بیمه کارگری ساختمانی در خصوص بیمه کارگران را یک امر ضروری دانست و تاکیدکرد :اگر دولت با انجام اصلاحیه ای نسبت به اصلاح بیمه کارگران اقدامی را صورت ندهد نمایندگان مردم در مجلس با ارائه طرحی این موضوع را پیگیری می کنند.

 "موید حسینی صدر"نماینده خوی  و چایپاره در مجلس شورای اسلامی درگفتگو با خبرگزاری خانه ملت اظهارداشت:با اصلاحی که در قانون بیمه کارگران ساختمانی صورت گرفته افرادی که هم اکنون در ساخت و سازها فعالیت دارند هزینه پرداخت بیمه کارگران آنهاحدود 30 برابر افزایش می یابدکه این موضوع موجب رکود در ساختمان سازی و دیگر موضوعات رارقم می زند.
عضو کمیسیون انرژی مجلس خاطرنشان کرد: دولت با ابلاغ این دستورالعمل موجب شده بخش توسعه و عمران شهرو روستا با یک بحران تمام عیار مواجه شود.
وی خاطرنشان کرد:دولت باید هر چه سریعتر نسبت به ابلاغ این دستورالعمل خود تجدید نظر کند و مانع از این شود که فعالان حوزه ساخت و ساز با بحران مواجه شوند.
نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی یاداورشد:اگر دولت بر کاهش قیمت مسکن و ساخت وسازها در کشور تاکید دارد پس چرا با چنین دستورهایی موجب می شود تا ساخت وسازها روند صعودی به خود گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet