هدر موبایل
1389/05/28 14:02:00
سرویس اقتصادی
نماینده سراوان:

دولت اقدامات حمایتی در پرداخت سهم بیمه کارفرمایان را ادامه دهد

**عضو هیات رئیسه کمیسون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد:دولت نباید به دلیل اتمام برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از پرداخت سهم بیمه کارفرمایان شانه خالی کند.

"عبدالعزیزجمشیدزهی"عضو هیات رییسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت درخصوص لغو شدن پرداخت سهم بیمه کارفرمایان گفت: دولت باید همواره چتر حمایتی خود را نسبت به کارگران به عنوان شریف‌ترین و مظلوم‌ترین اقشار جامعه به انجام برساند.

وی خاطرنشان کرد: دولت با استناد به این موضوع که23 درصد پرداخت سهم بیمه کارفرمایان در برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی آمده و چون سال پایانی برنامه چهارم سال 1388 بوده پس لازم به اجرای دوباره آن نیست دست به این اقدام خلاف قانون زده است.

نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این استدلال دولت مبنی بر پایان برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی به هیچ وجه قابل توجه نیست چرا که برنامه پنجساله چهارم از طرف مجلس یکسال دیگر هم تمدید شده است.

عضو هیات رئیسه کمیسون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی یادآورشد: دولت به طور قطع برای مواجه شدن جامعه با موج بیکاری و تعطیلی صنایع و کارگاه‌ها باید همچنان بر اقدامات حمایتی خود درخصوص پرداخت سهم بیمه کارفرمایان ادامه دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet