خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1389/05/28 15:57:00
سرویس سیاسی
فاطمه رهبر در گفت‌وگو با خانه‌ملت:

فرمایشات رهبری فصل الخطاب است

**نماینده تهران درمجلس شورای اسلامی گفت: همه مسئولین باید به رهمنودهای مقام معظم رهبری توجه کرده و آنرا فصل الخطاب بدانند.

"فاطمه رهبر "نماینده تهران ،ری،شمیرانات و اسلامشهردر مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به دیدار کارگزاران نظام با مقام معظم رهبری که عصر روز چهارشنبه انجام شد، گفت: ایشان بر وحدت و ضرورت تقویت آن در جامعه تاکید داشتند و همه مسئولین را به وحدت دعوت کردند بنابراین همه ما باید به وحدت بیاندیشیم و در جهت تحقق آن تلاش کنیم.

وی تبعیت از قانون و توجه به قانون اساسی، پرهیز از تندروی و افراط گری، فصل الخطاب دانستن رهنمودهای رهبری و توجه به منافع ملی را از جمله راهکارهای تحقق وحدت در جامعه دانست و گفت: این که همه مسئولین و کارگزاران نظام در یک نشست با محوریت مقام معظم رهبری دور هم جمع می شوند مایه خرسندی است.

به گفته این عضو فراکسیون اکثریت مجلس جلسه کارگزاران نظام با مقام معظم رهبری بسیار خوب بوده و در یک فضای صمیمی برگزار شد.

رهبربا اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با مذاکره با آمریکا گفت: تاز مانی که این کشور با زبان تهدید و زور با ملت ایران سخن بگوید هیچ مذاکره ای انجام نخواهد شد در این زمینه فرمایشات مقام معظم رهبری فصل الخطاب است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet