حلول ماه ربیع الاول
1389/05/29 17:23:00
سرویس سیاسی
ولی اسماعیلی:

در شرایط فعلی مذاکره با آمریکا بی‌معناست

**نماینده گرمی در مجلس گفت: در شرایط فعلی مذاکره با آمریکا بی‌معناست و این از تاکیدات مقام معظم رهبری بوده که مورد قبول همه مسئولان هم است.

"ولی اسماعیلی "نماینده گرمی و دشت مغان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به دیدار کارگزاران نظام و نمایندگان مجلس شورای اسلامی با مقام معظم رهبری که عصر چهارشنبه انجام شد، گفت: ایشان در خصوص مذاکره با آمریکا نکات بسیار مهمی فرمودند که در واقع جواب تهدیدها، تحریم ها و قلدری های آمریکا را دادند.

وی افزود: آمریکا اول باید معنای مذاکره را درست بفهمد و بعد از مذاکره صحبت کند. مذاکره باید بدون تهدید، تحریم، هیاهو، جنجال آفرینی و لشکرکشی باشد و اصولا مذاکره در یک فضای آرام و بدون تنش امکان پذیر است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: همان طوری که رهبر معظم انقلاب فرمودند تا زمانی که رویکرد آمریکا تغییر نکند و از خوی استکباری و قلدوری خود دست برندارد، جمهوری اسلامی ایران هرگز با این کشور مذاکره نخواهد کرد.

اسماعیلی اضافه کرد: ملت ایران به تبعیت از مقام معظم رهبری هرگز تسلیم خواست دشمنان بخصوص آمریکای جنایتکار نخواهد شد و این را همه دشمنان می دانند.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت وحدت در کشور گفت: متاسفانه برخی به اختلاف سازی بین مسئولین و دامن زدن به این اختلافات مشغول هستند اما خوشبختانه مسئولین تا به امروز به رغم برخی اختلاف سلیقه ها وحدت داشته اما با توجه به فرمایشات رهبری باید در جهت تقویت وحدت گام برداشت.

 اسماعیلی نشست مشترک دولت و مجلس را که عصر روز یکشنبه 31 مراد برگزار می شود نمونه ای از وحدت بین مسئولین ذکر کرد و گفت: به رغم اختلاف سلیقه ها بین مجلس و دولت اما همدلی و همراهی همواره وجود داشته و این اختلاف سلیقه ها یک امر طبیعی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet