عید سعید فطر
1389/05/29 17:46:00
سرویس سیاسی
اسماعیل کوثری:

بعضی از مسئولان تحملشان کم است

**نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اختلاف‌نظرها میان سران قوا را در اصول ندانست و اعلام کرد: بحمدالله اختلاف نظرات بیشتر در مسایل جزئی است.

"اسماعیل کوثری" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به سخنان روز چهارشنبه مقام معظم رهبری در میان کارگزاران نظام که در آن دیدار ایشان ضمن تاکید بر وحدت و همدلی میان مسئولان، اختلاف نظر میان دولت و مجلس را فاجعه  نداستند، تصریح کرد: دقیقا اصل مطلب را معظم‌له فرمودند؛ بالاخره در مملکت ما بعد از پیروزی انقلاب و برپایی نظام جمهوری اسلامی، نظریه پردازی ها و اختلاف نظرها و سلیقه ها بوده است.

نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر با یادآوری واکنش متفاوت افراد به اختلاف نظرها و نقدها در جامعه، خاطرنشان کرد: باید بگوییم که بعضی‌ها در مقابل اختلاف‌نظرها و نقدها تحملشان کم و برخی دیگر بیشتر است  که بستگی به ظرفیت افراد دارد.

نایب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس با اشاره به اختلاف‌نظرهای موجود، میان قوای سه گانه، تصریح کرد: بحمدالله این اختلاف‌نظرها در اصول نیست و آن چیزی هم که مدنظر رهبری بود بیشتر اختلاف‌نظر در مسائل جزئی بود، نه اختلاف در اصول کلی.

کوثری تاکید کرد: قطعا نیت سران سه قوه این نیست که در اصول با هم اختلاف داشته باشند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی در ادامه با اعلام اینکه به طور قطع اختلاف‌نظرهای مسئولان قوای سه گانه از طریق گفت وگو قابل حل است، خاطرنشان کرد: به هر حال بعضی از مسئولان تحمل‌اشان کم است و اینها باعث می‌شوند که اختلافات میان قوا عمیق و حساس نشان داده شود.

کوثری تصریح کرد: بنابراین چون اختلاف‌نظرها روی اصول نیست، قابل حل است.

وی راه حل این اخلافات بین مسئولان را هم برگزاری نشست های مشترک و گفت وگو میان آنها اعلام کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet