خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/29 18:09:00
سرویس سیاسی
احمدعلی مقیمی:

رهبری، پاسخ تهدیدات آمریکا را داد

**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: مقام معظم رهبری با سخنان روشنگرانه خود پاسخ تهدیدها و تحریم‌های آمریکا و فشار این کشور برای مذاکره با ایران را داد.

"احمد علی مقیمی" نماینده بهشهر و نکا در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به دیدار کارگزاران نظام و نمایندگان مجلس شورای اسلامی با مقام معظم رهبری که عصر چهارشنبه انجام شد، گفت: مقام معظم رهبری با اشراف کامل و درایت تمام سخنان حکیمانه ای داشتند که در واقع در این سخنان هم به منافع و مصلحت کشورو هم به منافع ملت و مردم توجه داشته است.

وی گفت: امریکا در طول 30 سال گذشته همواره از موضع زور با ایران سخن گفته و هیچ گاه هم نتوانسته موفق شود و همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند این کشور باید زبان زور و تهدید را کنار گذاشته و با ملت ایران با احترام سخن بگوید.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: قطعا این کشورو حامیانش می دانند که ملت و مسئولین ایران تسلیم این فشارها نخواهند شد و این موضوع در 30 سال گذشته برای آنها اثبات شده است.

مقیمی گفت: ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران همواره آماده گفت وگو و مذاکره است اما طرفین مذاکره ایران باید بدانند که ملت ایران یک ملت با تمدن و با فرهنگ است و باید حق و حقوق ما را به رسمیت بشناسند.

وی افزود: ایشان همچنین در این دیدارهمه مسئولین و کارگزاران نظام را به وحدت دعوت کردند و خواستار حفظ یکپارچگی در کشور شدند که  لازم است تا مسئولین با دقت در جهت تحقق این فرمایشات باشند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس از همه مسئولین و مردم خواست تا از هرگونه دامن زدن به اختلاف و بزرگ نمایی اختلاف سلیقه ها پرهیز و در راستای خدمت به مرم و توسعه کشور گام بردارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet