هدر موبایل
1389/05/28 13:08:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سعادت:‌

مسوولان نظام منویات رهبرمعظم انقلاب را سرلوحه امور قرار دهند

**نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس با اشاره به دیدار مسوولان نظام با مقام معظم رهبری، گفت: فرمایشهای رهبرمعظم انقلاب باب تازه ای را برای اتحاد و همدلی ‌مسوولان نظام باز کرد و این فرمایشها باید سرلوحه امور آنان قرار گیرد.

حمید سعادت در گفت و گو با ایرنا افزود:‌ حفظ وحدت در این برهه خاص خواست رهبری و ملت ایران است چرا که ما به اتحاد و همبستگی ملی در این زمان نیاز داریم .

وی گفت:‌ دشمنان نظام از پاره ای اختلافات داخلی ما سوء‌ استفاده کرده و با شیطنت برای ما حاشیه سازی می کنند.

سعادت تصریح کرد:‌ در تهدیدها و تحریم ها باید وحدت رویه مان را حفظ کنیم تا بتوانیم به سلامت از این بحران ساختگی دشمنان نیز عبور کنیم.

عضو کمیسیون بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: سیاست دوگانه غربی ها در واقع چهره خبیث و سیاست های دوگانه و دو پهلوی آنان را در برابر ملت ایران نشان می دهد و از سویی اعمال تحریم ها نه تنها اثری بر ملت ما ندارد بلکه ما را توانمند تر و مستقل تر می کند.

وی همچنین در خصوص اظهارات غربی ها در خصوص این که ایران نیازی به غنی سازی با راه اندازی نیروگاه بوشهر ندارد نیز گفت:‌ غنی سازی اورانیوم و نیروگاه بوشهر دو مقوله جدا از هم هستند و ما با قدرت به کارمان در بحث غنی سازی ادامه می دهیم و این را حق مسلم ملت ایران می دانیم .

وی در خاتمه گفت:‌ منویات رهبر معظم انقلاب بسیار جامع و کامل و به جا بود و امیدواریم مسوولان نظام در سایه وحدت و همدلی، نقشه دشمنان را نیز با اجرای فرامین مقام معظم رهبری خنثی کنند .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet