خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1389/05/28 15:10:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

در صورت حمله نظامی، دامنه جنگ به ایران محدود نمی‌شود

**عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در صورت حمله نظامی به ایران، دامنه جنگ به ایران محدود نخواهد شد و به سایر مناطق گسترش پیدا می کند.

"محمد کرمی راد" روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا، با اشاره به اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری باعث افزایش روحیه جهان اسلام در مقابل استکبار جهانی شد اضافه کرد: اکنون جمهوری اسلامی ایران به عنوان ام القرای جهان اسلام و سردمدار مبارزه با ظلم و ستم و جهان استکبار شناخته می شود و طرفدارن زیادی در مناطق مختلف جهان دارد.

وی با تاکید بر اینکه سرنوشت بسیاری از دولت های منطقه با نظام جمهوری اسلامی ایران گره خورده است اظهار کرد: میزان نفوذ ایران در جهان اسلام و خاو میانه به حدی است که اولین اقدام در تعرض به ایران با پاسخ مبارزان اسلام گرا به عنوان سربازان جان برکف جمهوری اسلامی ایران در منطقه مواجه خواهد شد.

کرمی راد با بیان اینکه ایران مانند عراق و افغانستان نیست گفت: غرب، ملت ایران را در 8 سال جنگ تحمیلی آزمود و مشاهده کرد که چگونه مردم ایران رژیم صدام را که به انواع تجهیزات پیشرفته نظامی مجهز شده بود به شکست کشاند و این مساله باید درس عبرتی برای غرب باشد.

وی در ادامه با تاکید براینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی جرات حمله به ایران را ندارند افزود: در صورت حمله نظامی، دشمنان باید بدانند که پاسخ رزمندگان در جهان اسلام و نقاط مختلف به حدی سنگین خواهد بود که آنها را پشیمان و وادار به التماس خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet