شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/29 10:32:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی:

هرگونه اقدام نظامی علیه ایران، با پاسخی شدید و پشیمان‌کننده مواجه می‌شود

**نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هرگونه اقدام نظامی علیه ایران و تاسیسات هسته‌ای کشور را دارای پاسخی شدید و پشیمان کننده برای اقدام کنندگان توصیف کرد.

اسماعیل کوثری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به پرسشی در مورد اظهارات اخیر جان بولتون مبنی بر حمله رژیم صهیونیستی به تاسیسات هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران، با یادآوری این نکته که این اظهارات بیشتر در چارچوب جنگ روانی قابل ارزیابی است، گفت: آنها می‌خواهند کاری کنند که ما و روسیه را بترسانند و می‌خواهند در مراحل آخر عملیاتی شدن نیروگاه بوشهر اقداماتی راانجام دهند؛ که توانایی این کار را ندارند.

کوثری با تاکید بر این که نه تنها رژیم صهیونیستی، بلکه آمریکا نیز جرات چنین اقدامی را ندارد، خاطرنشان کرد: آنها می‌دانند که هر اقدامی به ضرر خودشان تمام می‌شود، چرا که نه تنها از سوی ایران و روسیه بلکه از جانب دیگر کشورها نیز علیه آنها موضع‌گیری صورت می‌گیرد.

نماینده تهران تاکید کرد: با توجه به این که تمامی اقدامات جمهوری اسلامی ایران در زمینه هسته‌ای براساس ان.پی.تی بوده است، لذا آمریکایی‌ها نیز به این مساله واقفند و دست به اقدام نظامی نمی‌زنند، لذا تمامی بحث‌های آنها اقدام روانی است تا بتوانند بهره‌برداری مقطعی داشته باشند.

این نماینده مجلس هم چنین این نکته را مورد تاکید قرار داد که اگر کوچکترین اقدامی علیه جمهوری اسلامی ایران صورت گیرد، آنها رها نمی‌شوند و به شدیدترین وجه به کسانی که اقداماتی انجام دهند پاسخی داده خواهد شد که موجبات پشیمانی آنها را فراهم می‌آورد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet