KHANEH MELLAT

هدر موبایل
1389/05/29 11:39:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون اصولگرایان:

داشتتن احزاب سازمان یافته از جمله مصادیق نشاط سیاسی است

**یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس معتقد است که «داشتن احزاب سامان یافته» و« تحمل انتقاد» از جمله مصادیق نشاط سیاسی در جامعه است.

مهرداد لاهوتی، نماینده مردم لنگرود در خانه ملت در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: در کشورهای دیگر احزاب نقش یک دانشگاه را ایفا می‌کنند. یعنی برای اداره کشور، نیرو تربیت می‌کنند، افرادی که در آن احزاب فعالیت دارند نیز حرف حزب را می‌گویند و نه سلیقه شخصی خود را. این در حالی است که در کشور ما و در جناح‌بندی‌های سیاسی افراد معمولا سلیقه‌های شخصی خود را مطرح می‌کنند و نه حرف حزب را.

وی با بیان این‌که باید در جهت تقویت احزاب تلاش شود، افزود: احزاب می‌توانند با فعالیت در چارچوب مقررات حاکم در فضای سیاسی جامعه نشاط ایجاد کنند.

این عضو کمیسیون عمران مجلس تحمل انتقاد و تحمل یکدیگر را یکی از شاخص‌های داشتن نشاط سیاسی در جامعه دانست و گفت: در کشور آن درصدی که خلاف مسیر انقلاب حرکت می‌کنند، محدودند و جایگاه مشخصی دارند که باید با آنها برخورد شود، ولی گروه‌های سیاسی موجود که در چارچوب قانون فعالیت می‌کنند باید یکدیگر را بیشتر تحمل کنند و از ابراز سلایق شخصی پرهیز کرده و برای وحدت بیشتر تلاش کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet