خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1389/05/29 13:59:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده پلدختر:

پیام اصلی هدفمندکردن یارانه‌ها،اصلاح الگوی مصرف است

**عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: اصلاح الگوی مصرف در سطح جامعه پیام اصلی هدفمندکردن یارانه‌هاست.

علی‌اکبر کاییدی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این مطلب افزود: قانون هدفمندکردن یارانه‌ها گامی موثر در جهت تحقق عدالت اجتماعی است.

وی ادامه داد: قانون هدفمندکردن یارانه‌ها نشانگر همسویی دولت با مردم در جهت رفع محرومیت و طرحی عادلانه در مسیر خدمت به اقشار ضعیف جامعه است.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس، شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی در زمینه هدفمندکردن یارانه‌ها را مهم ارزیابی کرد و بیان داشت: کشور در آستانه یک جراحی اقتصادی بزرگ است، و در این راستا اطلاع‌رسانی و تشریح این طرح در بین مردم باید نهادینه شود.

کاییدی با تاکید بر فراموش نکردن اصلاح الگوی مصرف گفت: همه باید در سال 89 با همت و تلاش مضاعف برای فرهنگ‌سازی اصلاح الگوی مصرف و عملیاتی کردن آن در تمامی سطوح جامعه گام بردارند.

نماینده مردم پلدختر در مجلس بر لزوم درک روشن جامعه از طرح هدفمندکردن یارانه‌ها تاکید کرد و اذعان داشت: هدفمند کردن یارانه‌ها نشانه دغدغه دولت و شجاعت آن در محرومیت‌زدایی از آحاد جامعه است.

وی افزود: با حمایت، همدلی و همراهی مردم بدون هیچ دغدغه‌ای این طرح اجرا خواهد شد که با اجرای آن، فرهنگ صحیح اصلاح الگوی مصرف در تمامی سطوح نهادینه خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet