هدر موبایل
1389/05/30 09:58:00
سرویس سیاسی
در گفت وگو با خانه ملت؛

دستورکار نشست مشترک دولت و مجلس اعلام شد

**سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی موارد مطرح در نشست مشترک روز یکشنبه قوای مجریه و مقننه را موضوعی دانست و اعلام کرد، در این نشست موضوعات فرهنگی، قانون هدفمند کردن یارانه‌ها، لایحه برنامه پنجم توسعه و مسائل هسته‌ای و احتمالا تحریم‌ها بررسی خواهد شد.

"محسن کوهکن" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به نشست‌های مشترک قبلی دولت و مجلس، گفت: معمولا نشست‌های مشترک میان دو قوه به دو صورت موضوعی و یا به صورت موضوعات تخصصی کمیسیونی برگزار می شد که نشست فردا به صورت موضوعی برگزار خواهد شد.

نماینده لنجان افزود: دراین نشست موضوعات فرهنگی و موضوعات اقتصادی همچون اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها با توجه به اهمیتی که دارد ولایحه برنامه پنجم توسعه بررسی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: بررسی مسائل هسته ای و احتمالا تحریم‌ها از دیگر موضوعات مطرح در نشست مشترک روز یکشنبه دولت و مجلس خواهد بود.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس همچنین در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به توصیه های مقام معظم رهبری در دیدار چهارشنبه هفته پیش با کارگزاران نظام و احتمال بررسی این توصیه ها، تصریح کرد: فرمایشات ایشان خیلی صریح و گویا و مفید بود و خطابش به همه ما مسئولان بود که نیاز به تفسیر هم ندارد.

کوهکن با فصل‌الخطاب دانستن سخنان مقام معظم رهبری در بحث موضوع مذاکره با آمریکا و وحدت و همدلی مسئولان، خاطرنشان کرد: اساسا فرمایش های ایشان تذکرات بسیار مفیدی بودند که تک تک مسئولان و همکاران ما باید آنها را رعایت کنند تا رضایت مردم  فراهم و منویات معظم‌له برآورده شود.

نخستین نشست مشترک دولت و مجلس در سال 89 فردا - یکشنبه - به میزبانی مجلس شورای اسلامی در بهارستان برگزار خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet