عید قربان
1389/05/30 09:59:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سروری:

با راه‌اندازی نیروگاه بوشهر، ملت ایران اراده خود را به استکبار تحمیل کرد

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد با راه‌اندازی نیروگاه اتمی بوشهر، ملت ایران اراده خود را به دنیای استکبار تحمیل کرد.

پرویز سروری روز شنبه در گفت‌وگو با ایرنا، افتتاح نیروگاه بوشهر را بزرگ‌ترین دستاورد ملی جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: با افتتاح این نیروگاه، ملت ایران قدرت خود را به استکبار نشان داد و حق مسلم خود را در داشتن قسمت کوچکی از حقوق هسته‌ای‌اش به دست می‌آورد.

وی گفت: با راه‌اندازی نیروگاه بوشهر، ایران به دنیا نشان می‌دهد اگر ملتی بر حقوقش ایستادگی کند، می‌تواند آن حقوق را به دست آورد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه آمریکایی‌ها به هر نحوی تلاش کردند نگذارند نیروگاه بوشهر افتتاح نشود، گفت: آنان تمام همتشان را گذاشتند تا این نیروگاه راه‌اندازی نشود ولی پس از آنکه موفق نشدند، امروز شروع به تعیین تکلیف برای ایران کرده‌اند.

سروری گفت: ما معتقدیم در راستای حقوقمان گام برداشته‌ایم و آمریکا و هیچ کشور دیگری نمی‌تواند برای ما تعیین تکلیف کنند و منتظر عواقب و امر و نهی آنان نخواهیم بود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران بیش از گذشته غنی‌سازی اورانیوم را ادامه خواهد داد، افزود: با افتتاح نیروگاه بوشهر، ما غنی‌سازی را بیشتر ادامه خواهیم داد و بر این خواسته خود پابرجا می‌مانیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet