هدر موبایل
1389/05/30 10:04:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کامران:

ایران بدون توجه به ادعاهای غرب در مسیرعلم گام برمی‌دارد

**یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه آمریکا و غرب همیشه به دنبال راه انداختن جنگ روانی علیه ایران هستند، گفت: جمهوری اسلامی ایران بدون توجه به ادعاهای غربی‌ها در مسیر علم گام بر می دارد و به تولیدات خود ادامه خواهد داد.

حسن کامران در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: مجموعه آمریکایی ها، صهیونیست‌ها، ناتو و به خصوص انگلیس همیشه با ذهنیت خود به مسائل جمهوری اسلامی و به خصوص برنامه هسته ای ایران نگاه کرده اند که بعضا با جوسازی‌های ضد و نقیض همراه بوده است.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران یک مشی هسته ای دارد و این مشی همچنان در دستیابی به انرژی صلح آمیز هسته ای ادامه خواهد داشت.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس راه اندازی نیروگاه بوشهر را در راستای همین مشی نظام دانست و گفت: این نیروگاه می تواند به تولید برق کشور کمک کند.

کامران تصریح کرد: فن آوری هسته ای ما در خدمت مسائل پزشکی، کشاورزی و برق است لذا به همین دلیل در قانون بودجه مصوب کرده ایم باید 20 هزار مگاوات انرژی تامین شود یعنی 20 نیروگاه دیگر مانند بوشهر ساخته شود چرا که این فن آوری‌ها برای تولید برق کشور است.

نماینده اصفهان در مجلس جوسازی غربی‌ها مبنی بر اینکه ایران درصدد دستیابی به بمب و سلاح است را کذب دانست و گفت: ما کار خود را بر اساس قوانین و مقررات بین المللی انجام می دهیم و در این راستا اندیشمندان علوم از جمله هسته ای را تقویت کرده ایم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet