حلول ماه ربیع الاول
1389/05/30 10:11:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده‌ کلیبر:

برای اداره کشور بر اساس تعامل و وحدت بیشتر، رعایت تقوای سیاسی لازم است

**نماینده مردم کلیبر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به قرار داشتن در ماه مبارک رمضان و در ارزیابی از تعریف تقوای سیاسی گفت: واقعیت تقوای سیاسی توجه بیشتر انسان در کارها و اعتقاداتش و هم‌چنین مطیع ولایت فقیه بودن، است.

ارسلان فتحی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: در واقع باید در تمام کارها بر اساس ضوابط شرع، اسلام و مسائلی که برای اداره‌ی کشور و کارهایی که به نفع مردم است، عمل کنیم و باید در همه‌ی آنها ابتدا رضایت خدا و بعد خدمت خالصانه به مردم را در نظر بگیریم و از مسائل حاشیه‌ای بپرهیزیم، و برای آن که کشور را بهتر اداره کنیم، باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم. در واقع در کارها به خرد جمعی و تعامل خوب برای خدمت به مردم نیاز داریم و باید این مساله را هم در نظر داشته باشیم.

این نماینده‌ مجلس، تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان که ماه مهمانی خداست، باید خود را از همه گناهان پاک کنیم و بتوانیم در خدمت به مردم و در کارهایی که برای رضای خداست، قدم برداریم؛ بخصوص در تقوای سیاسی و در گفتار و کردار، در عمل و در تمام مسائل خود کوشاتر بوده و مواظب باشیم فریب نخوریم و تحت تاثیر برخی مسائل سیاسی قرار نگیریم.

فتحی‌پور در ادامه گفت: باید همان طور که تاکنون در تمام صحنه‌ها حضور داشته‌ایم هم‌چنان در برابر استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی بایستیم و اجازه سوءاستفاده را به آنها ندهیم.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار کرد: اگر به این مسائل توجه کنیم قطعا می‌توانیم تقوای سیاسی خود را هم بالا ببریم. لذا تقوای سیاسی به معنای این است که بر همه به ویژه کارگزاران نظام واجب است که مطیع ولایت بوده و برای نظام و خدمت‌رسانی و نوکری مردم قدم برداشته و برای پیشرفت کشور تلاش کنیم.

نماینده‌ی مردم کلیبر در خانه‌ی ملت، تصریح کرد: حقیقتا اگر مسوولان نظام این مسائل را رعایت کنند، تقوی سیاسی در رفتار آنها تاثیر خواهد گذاشت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر تقوی سیاسی را رعایت کنیم می‌توانیم کشور خود را آن گونه که هست با تعامل و وحدت اداره کنیم. هم‌چنین با توجه به آن‌که نظام جمهوری اسلامی ایران دشمنان زیادی دارد، برای آن‌که از گزند دشمنان مصون بمانیم به اتحاد، اتفاق و همدلی بیشتری نیاز داریم تا کشور را اداره کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet