هدر موبایل
1389/05/30 10:42:00
سرویس سیاسی
نماینده مینودشت:

مشکل بیکاری با اعداد و ارقام حل نمی‌شود

**نماینده مینودشت و کلاله در مجلس شورای اسلامی خواستار تلاش بیشتر دولت در عرصه بین‌المللی برای تنش زدایی شد.

"سید نجیب حسینی" در آستانه هفته دولت در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در ارزیابی از عملکرد قوه مجریه در سالی که گذشت،گفت: عملکرد دولت درحوزه های مختلف متفاوت بود؛در حوزه سیاست خارجی نیاز به تلاش بیشتر برای تنش‌زدایی در عرصه بین‌المللی داریم.

عضو فراکسیون اصولگرایان با اعلام اینکه هنوز اقدامات انجام شده در عرصه بین المللی، انتظارات ملت ایران و نخبگان جامعه را فراهم نکرده است،خاطرنشان کرد: هر چقدر ما بتوانیم محیط بین المللی را به یک محیط آرام و با ثباتی برای نظام جمهوری اسلامی تبدیل کنیم، مطمئنا می‌توانیم ایده‌ها و تفکرات جمهوری اسلامی را بیشتر به جهان صادر کنیم.

نماینده مینودشت عملکرد دولت درعرصه های داخلی از جمله سفرهای استانی را مثبت ارزیابی کرد، و گفت:دولت با سفرهای متعددی که به استان‌های کشور داشته، موفقیت های چشم گیری به دست آورده که جای تشکر دارد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس، تامین مسکن نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر و کنترل قیمت مسکن در کشور را از دیگر موفقیت های دولت در سال گذشته عنوان کرد و افزود: اما دولت باید در بخش ایجاد اشتغال و رفع بیکاری و کمک به جوانان تلاش بیشتری کند و با ایجاد اشتغال بتواند نرخ بیکاری را به معنای واقعی کلمه کاهش دهد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه یکی از چالش های اصلی کشور بحث بیکاری است، افزود: مشکل بیکاری با اعداد و ارقام حل نمی‌شود.

حسینی همچنین با اعلام اینکه دولت تا حدودی توانسته نرخ تورم را کنترل کند،اظهار کرد:اما متاسفانه در یکی دو ماهه اخیر قیمت بعضی از اقلام و مایحتاج زندگی مردم از دست دولت خارج شده است.

نماینده کلاله برای نمونه به بالا رفتن قیمت گوشت قرمز و سفید اشاره کرد و گفت: دولت باید از مسئولان مربوطه بخواهد که این مشکل حیاتی را حل و فصل کنند.

وی با بیان اینکه در آستانه هفته دولت مردم انتظار ندارند که قیمت گوشت این همه در کشور بالا باشد، افزود: مردم واقعا توان تامین حداقل‌های زندگی خود را مخصوصا در ماه مبارک رمضان ندارند و با مشکل مواجه هستند.

گفتنی است از روز سه شنبه دوم شهریورماه هفته دولت آغاز خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet