هدر اصلی
1389/05/30 11:08:00
سرویس فرهنگی
عضو کمیسیون فرهنگی با اشاره به طرح ازدواج آسان وزارت کشور:

اجرای قانون مصوب مجلس بهتر از پراکنده کاری است

**نماینده مردم تفت و میبد مطرح کردن طرح های ازدواج آسان از سوی وزارتخانه های مختلف را نوعی موازی کار دانست و گفت: اگر همان قوانین مصوب مجلس که پیش از این در حوزه تسهیل ازدواج به تصویب رسیده است درست اجرا شود، بهتر از پراکنده کاری است.

"سید جلال یحیی زاده" با تاکید بر اینکه امر ازدواج جوانان به اندازه ای مهم است که همه دست به دست هم دهند و این موضوع را تسهیل کنند اظهار داشت: هیچ خبری از اجرایی کردن قانون تسهیل ازدواج جوانان که در کمیسیون فرهنگی مجلس هفتم به تصویب رسیده است، نیست و اگر این قانون به صورت یکپارچه اجرا شود نیازی به کارهای موازی دیگر نیست.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: برخی از کارهایی که از زمان تصویب قانون تسهیل ازدواج جوانان انجام شده است به نحوی همان چیزهایی است که در قانون دیده شده است، اما این کارها خارج از اجرای قانون بود و به اصطلاح آن قانون به صورت یکپارچه اجرایی نشده است.

وی افزود: ورود وزارتخانه هایی مثل وزارت کشور به این موضوع از یک جهت حسن است به این خاطر که همه باید در موضوع تسهیل ازدواج گام بردارند و از آن جهت که وزارت کشور تکالیف مهمتری دارد و موضوع تسهیل ازدواج جزو تکالیفش نیست مورد انتقاد است. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet