هدر اصلی
1389/05/30 11:24:00
سرویس فرهنگی
سعدالله نصیری قیداری:

انتقال بخشی از آموزش عالی به خارج از تهران هزینه اضافی است

**عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات معتقد است انتقال بخشی از امور آموزش عالی به خارج از تهران موجب افزایش حجم کاری و صرف هزینه های کلان می شود.

"سعدالله نصیری قیداری" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص انتقال بخشی از مرکز آموزش عالی به خارج از تهران گفت: در نهایت پس از مدتی با صرف هزینه های کلان و گزاف مجبور به بازگرداندن این بخش به تهران خواهیم شد.

وی بابیان اینکه این موضوع هنوز در کمیسیون آموزش مطرح نشده است  گفت: فکر نمی کنم نظر اعضای کمیسیون فرهنگی در این مورد مثبت باشد.

نماینده زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی  تاکید کرد: اگر  کل مجموعه آموزش عالی به خارج از تهران و شهر دیگر منتقل شود شاید این طرح مثبت باشد، اما اینکه فقط بخشی از آن منتقل شود به جز هزینه اضافی، افزایش حجم کاری  و پیچیده تر شدن ارتباطات عایدات دیگری برای من نخواهد داشت.

وی تصریح کرد :با اتنقال یک حوزه از آموزش عالی  به مکانی خارج از تهران  فرد مجبور می شود برای انجام دادن کار های خود بین دو شهر در رفت و آمد باشد که این مطلوب نیست

 عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این طرح نیاز به بررسی و کارشناسی بیشتر دارد گفت: به شخصه معتقدم انتقال بخشی از امور آموزش عالی به خارج از تهران کار درستی نیست و آثار منفی در پی خواهد داشت

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet