هدر موبایل
1389/05/30 11:25:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نکونام:

نیروگاه بوشهر نماد واقعی اراده ملت ایران است

**نماینده گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی، نیروگاه بوشهر را نماد واقعی اراده و مقاومت ملت ایران خواند و گفت: باید در تولید برق به مرحله ای برسیم که نه تنها برای تامین مصرف داخلی بلکه توان صادرات برق به سایر کشورها را هم داشته باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین محمد ابراهیم نکونام در گفتگو با ایرنا با بیان این مطلب اظهار داشت: سوال ما از غربیها این است که ایران چگونه در زمان طاغوت حق داشت از انرژی هسته ای بهره مند شود اما اکنون که حکومت مردمی در این کشور مستقر است نباید از این دانش برخوردار شود.

وی با اشاره به تبعیضی که غرب در ارتباط با کشورهای اسلامی قائل هستند، افزود: به دلیل اینکه انرژی های دیگر پایان پذیر است اراده ما بر دستیابی به این دانش قرار گرفته است و همانگونه که غربیها از برق هسته ای برخوردار هستند ایران نباید از این قضیه مستثنی باشد.

نکونام ادامه داد: در طول این سالها بسیاری از کشورها درصدد برآمدند تا ملت ایران را از حق واقعی خود منصرف کنند ولی ما کار خود را در دستیابی به انرژی هسته ای و تکمیل نیروگاه بوشهر انجام دادیم.

این عضو کمیسیون اصل نود مجلس همچنین گفت: کشورهای غربی امروز دریافته اند که اراده ما بر تولید برق هسته ای متمرکزاست ، مضاف بر اینکه تکنولوژی های بعدی آن را نیز خودمان تولید خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: بدخواهان انقلاب اکنون متوجه شده اند که حتی در مورد سوخت هم نمی توانند با ما معامله کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet