هدر موبایل
1389/05/30 11:28:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون فرهنگی:

استراتژی نظام، ایستادگی است

**یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: علی رغم کارشکنی های سنگین غرب ما موفق به راه اندازی این نیروگاه شدیم و این نیروگاه نشان داد که استراتژی نظام ما ایستادگی است.

بهروز جعفری در گفت‌وگو با ایرنا ادامه داد: استراتژی نظام ما اساسا این را نشان می دهد که هر جا بر سر مواضعمان ایستادگی کرده ایم موفقیت‌هایی حاصل شده است.

وی نمونه این ایستادگی ها را انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی دانست و افزود: نیروگاه بوشهر نماد مقاومت ملت ایران است و همفکری و همدلی دولت و مردم باعث شد امروز شاهد این موفقیت باشیم.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس راه اندازی نیروگاه بوشهر را بی ارتباط به غنی سازی اورانیوم دانست و گفت: چه تضمینی وجود دارد که غربی‌ها سوخت نیروگاه های کشورمان را در آینده تامین کنند؟ آیا آنان سوخت نیروگاه تهران را به ما تحویل دادند؟ لذا به دلیل نیاز ما به انرژی برق، به راه خود ادامه خواهیم داد.

جعفری با تاکید بر اینکه غربی‌ها درصدد ایجاد تزلزل در افکار عمومی جهان نسبت به ایران هستند، تصریح کرد: با توجه به رفتارهای ایران مطابق با قوانین آژانس دیگر بهانه‌ای در دست غربی‌ها برای فرافکنی علیه کشورمان در نزد افکار عمومی جهان وجود ندارد.

نماینده سمیرم در مجلس تاکید کرد: ادعاهای غربی‌ها قابل اتکا نیست و آنان باید مبنای کار خود را بیانیه تهران قرار دهند.

جعفری با بیان اینکه ما عضو NPT هستیم، گفت: برخلاف رژیم صهیونیستی همه مقررات آژانس را پذیرفته ایم و بر همین اساس هم به پیشرفت‌های علمی و صلح آمیز خود ادامه خواهیم داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet