شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/30 11:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ذاکر:

ارسال گزارش غلط برای مسئولان دلیل برخی اختلافات است

**عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس دلیل برخی اختلافات موجود در کشور را ارسال گزارش ‌های غلط برای مسئولان کشور دانست و افزود: این مسئله موجب بازتاب گسترده و افزایش اختلافات می‌شود.

سید سلمان ذاکر نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس ضمن تاکید بر لزوم تقویت وحدت بین قوای کشور اظهار داشت: حکومت ما یک حکومت اسلامی است در این راستا باید گفت که یکی از بزرگترین آورده‌های پیامبر اکرم(ص)‌ هم اتحاد و وحدت میان اقوام مختلف بود.

وی با بیان اینکه دین بر پایه وحدت استوار است افزود: در دین قدرت برای وحدت و اتحاد است نه برای اختلاف و تفرقه افکنی و اگر این مسئله مبنای حرکت ما باشد طبیعی است که اختلاف کنار می‌رود و کشور در مسیر پیشرفت حرکت می‌کند.

ذاکر ادامه داد: پرهیز از تفرقه افکنی در واقع خطی است که امام راحل (ره) دنبال می‌کرد و در حال حاضر هم رهبر انقلاب بر لزوم پیروی از همین خط تاکید دارند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در خصوص ریشه برخی اختلافات موجود اظهار داشت: برخی اختلافات نشات گرفته از موقعیت‌های خود مسئولان است که به اعتقاد من این مسئله به این دلیل است که گزارش‌های مناسبی برای آنها ارسال نمی‌شود، بر این اساس موضع گیری‌های مسئولان هم با توجه به گزارش‌های غلطی که به آنها داده می‌شود اتخاذ می‌شود که این مسئله موجب بازتاب گسترده و افزایش اختلافات می‌شود.

ذاکر چارچوب قانون اساسی و پایبندی به ارزش‌های اسلامی را چارچوب مناسبی برای کنار گذاشتن اختلافات دانست و ادامه داد: پیروی از فرمایشات رهبری و همچنین دلسوزی نسبت به نظام و انقلاب و نیز دشمن شناسی آحاد جامعه می‌تواند ساز و کار مناسبی برای ایجاد وحدت در جامعه باشد.

وی با اشاره به اینکه تفرقه افکنی میان قوا خواست دشمنان است اظهار داشت: طبیعی است که دشمن از اتحاد ما ضربه می‌بیند و سعی می‌کند استراتژی وحدت در کشور را به هم بزند و تمام سرمایه گذاری‌های خود را در این راستا بسیج می‌کند تا هم خودش ضربه نبیند و از آن طرف هم بتواند ضربه‌ای را به ما وارد کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet