روز مجلس
1389/05/30 12:04:00
سرویس فرهنگی
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی

گزارش ها بیانگر آلودگی آب تهران در برخی مناطق است

**عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی گفت:گزارشهای ارائه شده در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از طرف مسئولان وزارت بهداشت و نیرو بیانگر آلودگی آب تهران در بخشهایی از این کلانشهر است.

"حسین حسنی بافرانی" در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص آلودگی آب تهران به نیترات تاکید کرد: وزارتخانه های نیرو، بهداشت و درمان و آموزش پزشکی باید با حساسیت و توجه بیشتری نسبت به رفع  آلودگی آب تهران اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد:نیترات به دلیل اثراتی که در سلامت و بدن دارد یکی از عوامل بروز سرطان به شمار می آید لذا وزارت نیرو باید با استفاده از راهکارهایی مانع از افزایش این ماده در بدن شهروندان تهرانی شود.

نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه فاضلاب های تهران مکانیزه و صنعتی نیست اظهار داشت: وقتی 60 تا 70 درصد آب مصرفی تهران از چاه های عمیق تامین می شود  بنابراین نمی توان انتظار داشت آب شرب الوده به نیترات نباشد.

عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی گفت: به طور قطع سلامت مردم بالاتر از این موضوع است که به بهانه استرس های ناشی از انتشار خبر آلودگی آب تهران، واقعیتها را بازگو نکنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet