خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/05/30 13:11:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون اقتصادی:

نباید منتظر بود تا آمریکا به نفع ما سخن بگوید

**یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه دستیابی به دانش هسته ای حق مسلم ملت ایران است ، گفت: نباید منتظر بود تا آمریکا به نفع ایران اسلامی سخن بگوید.

حجت الاسلام سید مصطفی ذوالقدر در گفت‌وگو با ایرنا در مورد راه اندازی نیروگاه بوشهر اظهار داشت: باید آنچه حق ملت ایران است برآورده شود چون هیچ‌گاه غرب از جمله آمریکا به نفع ما حرف نمی زند و ما نیز نباید منتظر این باشیم که آمریکا به نفع ملت اسلامی ایران سخن بگوید.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس با بیان اینکه ما نباید از راه اندازی این نیروگاه هراسی به دل راه دهیم ، گفت: غرب نمی تواند به استقامت ملت ایران آسیبی برساند.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه ساخت این نیروگاه تازگی ندارد ، تصریح کرد: همه دولت‌ها و ملت ایران یک‌صدا در ساخت این نیروگاه پایمردی کرده اند.

ذوالقدر خطاب به غرب سئوال کرد: چرا سایر کشورهای جهان حتی با داشتن سلاح هسته ای مورد اعتراض شما قرار نمی گیرند اما ایران اسلامی که فقط به دنبال دستیابی به انرژی پاک و سالم هسته ای است، داد شما را بلند کرده است؟

نماینده بندرعباس در مجلس با تاکید بر اینکه همه کشورهای جهان باید از انرژی صلح آمیز هسته ای بهره مند شوند، گفت: این حق همه ملل دنیاست که از این دانش در جهت پیشرفت خود استفاده کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet