هدر موبایل
1389/05/30 13:13:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
غفوری‌فرد:

اسرائیل در تهدید ایران به حد و اندازه‌های خود توجه کند

**عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه قدرت رژیم صهیونیستی قطعاً بسیار کمتر از آن است که بتواند علیه ایران اقدام کند، خاطرنشان کرد: اسرائیل در تهدید ایران به حد و اندازه‌های خود توجه کند.

حسن غفوری‌فرد نماینده مردم تهران و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به تهدیدات اخیر رژیم صهیونیستی علیه کشورمان، گفت:‌ رژیم صهیونیستی بسیار کوچک‌تر و حقیرتر از آن است که جسارت حمله به جمهوری اسلامی ایران را داشته باشد.

وی افزود: صهیونیست‌ها اگر این اشتباه را مرتکب شوند، اقدام آنها در حمله به ایران منجر به مرگ قطعی صهیونیست خواهد شد؛ نظام جمهوری اسلامی ایران نظامی بسیار قدرتمندتر از آن است که رژیم حقیری همانند اسرائیل بتواند به آن حمله کند.

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به اینکه بلوف‌زنی و خودبزرگ‌بینی‌ همواره از سوی رژیم اسرائیل مشاهده شده است و اسرائیل در تهدید ایران باید به حد و اندازه‌های خود توجه کند تصریح کرد:‌ نباید ضعف این رژیم جعلی را در مقابله با گروه‌های کوچکی همچون حماس و حزب‌الله در سالیان اخیر از یاد برد.

غفوری‌فرد ادامه داد: صهیونیست‌ها در جنگ با حماس و حزب‌الله، خوار شده مجبور شدند که مبادی ورودی را برای جلوگیری از وارد کردن آذوقه هم برای این گروه‌ها ببندند.

وی با بیان اینکه قدرت رژیم صهیونیستی قطعاً بسیار کمتر از آن است که بتواند علیه ایران اقدام کند، خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران آماده دادن پاسخ‌ قاطع و دندان‌شکن به صهیونیست‌ها در صورت هرگونه اقدام نظامی علیه کشورمان هستند.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: اقدام نظامی رژیم صهیونیستی علیه ایران قطعاً به نابودی این رژیم جعلی منجر خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet