هدر موبایل
1389/05/30 13:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
برای پاسخ‌گویی درباره عدم صدور روادید برای نمایندگان؛

بیغش: نماینده مصر را مجددا به مجلس فرا می‌خوانیم

**مسئول اعزام هیئت نمایندگان مجلس به غزه گفت که پیگیر این هستیم تا نماینده مصر در کشورمان را مجددا به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی فرا خوانده و از او بخواهیم که درباره خلف وعده این کشور در رابطه با عدم صدور روادید برای نمایندگان پاسخ دهد.

محمود احمدی بیغش نماینده مردم شازند و مسئول اعزام هیئت نمایندگان مجلس شورای اسلامی به غزه در گفت‌وگو با فارس، با اشاره آخرین روند سفر نمایندگان، گفت: در هفته جاری حتما پیگیری خواهیم کرد که نماینده مصر در کشورمان را مجددا به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی فرا خوانده و از او بخواهیم که درباره خلف وعده این کشور در رابطه با عدم صدور روادید برای نمایندگان پاسخ دهد.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی اصرار دارد که نمایندگانی به غزه اعزام کند البته مصری‌ها به ما قول داده بودند که روادید لازم را برای عبور نمایندگان مجلس از خاک این کشور صادر خواهد شد.

مسئول اعزام نمایندگان مجلس به غزه تصریح کرد: وزارت امور خارجه کشورمان نیز در این رابطه یکی از معاونان خود را مسئول پیگیری سفر نمایندگان کرده و آنها نیز در این زمینه پیگیر موضوع هستند.

بیغش ادامه داد: وزارت خارجه از طریق رایزنی با دفتر حافظ منافع مصر در تهران و رایزنی نماینده کشورمان در قاهره با مسئولان مصری در این باره فعالیت دارد.

وی خاطرنشان کرد:‌ به هرحال مصری‌ها باید این شهامت را داشته باشند که یک بار هم که شده یک "نه " به خواسته اسرائیلی‌ها گفته و اجازه انجام این سفر را صادر کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet