هدر موبایل
1389/05/30 13:21:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

راه‌اندازی نیروگاه بوشهر یک پیروزی بزرگ ملی است

**سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، راه‌اندازی نیروگاه بوشهر را یک اقدام بسیار مهم و یک پیروزی بزرگ ملی عنوان کرد.

کاظم جلالی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اظهار خشنودی از این‌که جمهوری اسلامی ایران پس از حدود چهار دهه توانست با استقامت و پایمردی اولین نیروگاه خود را در مدار قرار داده و دارای نیروگاه هسته‌یی شود، عنوان کرد: این مسئله نشان داد علی‌رغم همه‌ی ناملایمات و محدودیت‌ها و رفتارهای تبعیض‌آمیز برخی قدرت‌های بزرگ و ایالات متحده، ایران توانست با استقامت ملی، سیاست‌های اصولی خود را گام به گام به پیش ببرد و این پیروزی را بدست آورد.

نماینده‌ی مردم شاهرود در مجلس، درباره‌ی برخی تهدیدهایی که رژیم صهیونیستی پیش از این در خصوص راه‌اندازی نیروگاه بوشهر مطرح کرده بود، عنوان کرد: رژیم صهیونیستی و برخی قدرت‌ها مثل ایالات متحده همیشه به دنبال ایجاد یک فضای روانی قبل از هر اقدام موفقیت‌آمیز جمهوری اسلامی هستند و عملا بلوف‌های سیاسی را مطرح می‌کنند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: گوش ملت ایران پس از 30 سال از این بلوف‌ها پر است و هیچ اهمیتی به این ادعاهای گزاف رژیم صهیونیستی نمی‌دهد.

جلالی این نوع سخنان را یک گزافه‌گویی بیش ندانست و گفت: ما باید مسیر صحیح خود را همواره استمرار ببخشیم.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، از طرف این کمیسیون این پیروزی بزرگ را به مقام معظم رهبری و دولتمردان و ملت ایران تبریک گفت و هم‌چنین از متخصصان بزرگ و عزیز سازمان انرژی اتمی تشکر و قدردانی کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet