عید سعید فطر
1389/05/30 13:57:00
سرویس اقتصادی

نشست توسعه راه‌ها با حضور نماینده دهلران و وزیر راه

**نماینده دهلران، دره شهر و آبدانان در مجلس شورای اسلامی در نشستی مشترک با بهبهانی وزیر راه و ترابری، مجیدی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، افندی‌زاده معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، میرشفیع معاون ساخت و نگهداری راه روستایی و اسعدی معاون برنامه‌ریزی و اقتصاد حمل و نقل وزیر راه و ترابری، مشکلات حوزه راه و ترابری حوزه انتخابیه از جمله تسریع در فراخوان پیمانکار برای آغاز عملیات اجرایی تونل کبیرکوه و اتصال ایلام به شبکه سراسری راه‌آهن را بررسی کرد.

"علی عزتی" نماینده دهلران، دره شهر و آبدانان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با طنین غرب در ارتباط با مصوبات این جلسه گفت: ابلاغ جدول شماره 12 از سوی معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری و آغاز عملیات اجرایی محورهای دسترسی به تونل از سمت آبدانان و دره شهر یعنی از دو طرف غیر از قطعه تونل بزرگ با حداکثر مبلغ پیمان به نحوی که مطالبات پیمانکار تضمین شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان ایلام افزود: در این نشست مقرر شد برای اخذ کمیسیون ماده 32 جهت اتصال ایلام به شبکه سراسری راه‌آهن همکاری‌های نهایی به عمل آید.

وی افزود: مطالعه راه روستایی خربزان - تختان حداکثر تا 3 ماه آینده جهت مساعدت به آغاز عملیات اجرایی مشترک توسط معاونت ساخت و نگهداری راه روستایی و اداره کل راه و ترابری استان ابلاغ شد.

عزتی تصریح کرد: افزایش اعتبار راه حاضرمیل ـ انجیره ـ تختان توسط معاونت ساخت و نگهداری راه روستایی با کمک استانداری محترم استان ایلام تعیین شد.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس اظهار داشت: مقرر شد سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور جهت تکمیل پل ماژین مساعدت به عمل آورد.

وی افزود: تلاش برای ابلاغ جدول شماره 12 در خصوص پروژه ایلام ـ دره شهر و آغاز عملیات اجرایی پروژه بلافاصله پس از ابلاغ جدول شماره 12 از دیگر مصوبات این نشست مهم بود.

نماینده دهلران، دره شهر و آبدانان اجرای 20 کیلومتر آسفالت راه انجیره به تختان را مصوبه  دیگر این نشست اعلام کرد که مقرر شد با مشارکت استانداری و معاونت ساخت و نگهداری راه روستایی تکمیل شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet